Praca INŻYNIER ELEKTRYK Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: obsługa elektryczna budów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER ELEKTRYK

Data zakończenia pracy: 01.01.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), elektryczne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ogolnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Nasielsk (mazowieckie)

PIKOWACZ - od 1 850 PLN

pikowacz
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Bielawa (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

praca w hurtowni
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Chełmsko Śląskie (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż art.spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Kozienice (mazowieckie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

pomoc nauczyciela
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Tupadły (pomorskie)

ARCHITEKT/PROJEKTANT (PRACA DLA MŁODYCH) - od 2 100 PLN

opracowywanie dokumentów technicznych w programie CAD, wizaualizacje itp.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Gdynia (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Strzegom (dolnośląskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

-pomoc w pracach związanych z utrzymaniem czystości w pomieszczeniach grupy oraz korytarzy-pomoc przy wykonywaniu czynności pielęgnacyjnych, karmieniu-czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Mysłowice (śląskie)

331S KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Radom (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - od 1 750 PLN

Telefoniczna obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

wykonywanie czynności magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

obsługa podnośnika, montaż i wymiana kół, sprawdzanie i ocena stopnia uszkodzenia danego przedmiotu, obsługa sprzętu
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Pruszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY. - 997,4 PLN

Pomoc pracownikom UM, archiwizacja dokumentów, wprowadzanie danych do systemu.Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Kuźnia Raciborska (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY/ LUB WG KWALIFIKACJI KANDYDATA - od 1 850 PLN

Roboty ogólnobudowlane: prace murarskie i tynkarskie, dociepleniowe, prace ciesielsko-stolarskie związane z budownictwem, prace spawalnicze i zbrojenia, prace elektryczne na budowie, inne roboty wykończeniowe (malowanie, gipsowanie i szpachlowanie), inne bieżące prace zgodnie z zajmowanym stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Gostynin (mazowieckie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 750 PLN

dozór mienia, prowadzenie dokumentacji związanej z dozorem (osoby niekarane)
SIMPLY SERVICE SP.Z O.O - 2015-11-02 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY 156A - od 1 850 PLN

wykonywanie poleceń majstra budowlanego
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Żyrardów (mazowieckie)

OPERATOR SPRZĘTU CIĘŻKIEGO - od 1 850 PLN

wg zgłoszenia
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Borne Sulinowo (zachodniopomorskie)

SAMODZIELNY OPERATOR LINII KONFEKCJONUJĄCEJ PRODUKTY KOSMETYCZNE - od 2 400 PLN

samodzielna obsługa urządzeń do konfekcjonowania
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Zielonka Stara (mazowieckie)

REFERENT - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - 997,4 PLN

- odpowiada z sprzedaiprowadenie dokumentacji z tym związanej,- obsługa klienta w zakresie sprzedaży art. przem.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Piła (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

wykonywanie remontów dachów i elewacji, robót budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Brochocin (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Świdnik (lubelskie)

EKSPEDIENT W STACJI OBSŁUGI POJAZDÓW - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA 1/2 ETATU - od 9,3 PLN

sprzątanie pomieszczeń szkolnych, utrzymanie czystości w szkole w ciągu dnia
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Stargard (zachodniopomorskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY MULTIMEDIÓW - od 1 850 PLN

Obsługa sieci informatycznej, serwera
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Piotrowice (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

praca w chłodni
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

NAUKA: DOKONYWANIA ROZLICZEŃ FINANSOWYCH, KONTROLI DOKUMENTÓW KSIĘGOWYCH I ICH NUMERACJI, SPORZĄDZANIA SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH, ARCHIWIZOWANIA I PRZECHOWYWANIA DOKUMENTACJI KSIEGOWEJ, NADZOROWANIA TERMINÓW SPŁAT ZOBOWIĄZAŃ I ŚCIĄGANIA NALEŻNOŚCI I ROSZCZEŃ, TWORZENIA KOMPENSAT, OBSŁUGI PROGRAMU FINANSOWO-KSIĘGOWEGO I POKREWNYCH.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Konin (wielkopolskie)