Praca INŻYNIER DS. PLANOWANIA PRODUKCJI Biskupice Podgórne kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Biskupice Podgórne, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
- projektowanie organizacji procesów pomocniczych, obsługowych i produkcyjnych;- projektowanie organizacji gniazd i linii produkcyjnych;- opracowywanie harmonogramów i koordynowanie spływu części i wyrobów;- uzupełnianie i doskonalenie bazy normatywnej do celów organizacji produkcji;- badanie skuteczności stosowanych form organizacji produkcji i opracowywanie informacji (sprawozdań) w tym zakresie;- opracowywanie analiz obciążenia stanowisk roboczych;- planowanie poszczególnych operacji (zadań) na stanowiskach roboczych z uwzględnieniem obciążenia stanowisk i zachowania pożądanych terminów wykonania zadań;- doskonalenie bazy normatywnej do celów planowania produkcji oraz poszukiwanie nowych metod planistycznych;- koordynację planów międzywydziałowych;

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 600 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER DS. PLANOWANIA PRODUKCJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biskupice Podgórne

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wrocławski

Zawód: inżynier organizacji i planowania produkcji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 600 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Ulica pracodawcy: Gliniana

Numer budynku pracodawcy: 20/22

Profil działalności pracodawcy: RP II 411-189/06

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier organizacji i planowania produkcji

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.11.2015