Praca INŻYNIER DS. KONFIGURACJI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
instalacja, konfiguracja oraz rozwój konkretnych narzędzi, testowanie, budowanie infrastruktury

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 6 000 - 20 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: w zależności od doświadczenia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER DS. KONFIGURACJI

Data zakończenia pracy: 26.06.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie 2-5 lat w IT, znajomość technologii webowych i języków programowania, znajomość baz danych, tworzenie dokumentacji

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie