Praca INŻYNIER BUDOWNICTWA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Wg harmonogramu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INŻYNIER BUDOWNICTWA

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 900 PLN

Dekretacja i księgowanie dokumentów; sporządzanie dokumentacji płacowej i ZUS; analiza rozrachunków; analiza dokumentacji magazynowej
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Gdynia (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - 997,4 PLN

pomocniczy robotnik drogowy
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

DESSERT CHET - od 2 880 PLN

przygotowywanie deserów kuchni indyjskiej, planowanie menu
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Gniezno (wielkopolskie)

ELEKTRYK OFPR/16/1706 (S) - 997,4 PLN

wykonywanie pomiarów i instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Limanowa (małopolskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

Całodzienna opieka nad dzieckiem niepełnosprawnym, pomoc przy dowożeniu i odwożeniu dzieci, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i higienicznych, karmienie, przygotowywanie do zabiegów rehabilitacyjnych, udział w zajęciach terapeutycznych, współdziałanie z zespołem prowadzącym zajęcia.Staż POWER lub RPO
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Mikoszów (dolnośląskie)

CZYNNOŚCI POMOCY DOMOWEJ - do 925 PLN

Wykształcenie brak wymagań; wymagane doświadczenie zawodowe; znajomość jęz. niemickiego w st. komunikatywnym; prawo jazdy kat. B; mile widziane kursy opieki; pomoc w gospodarstwie domowym osobom starszym i/lub niepełnosprawnym; umowa zlecenie; zgodnie z umową zleceniem praca min. 20 godzin tygodniowo wykonywana na terenie Polski oraz Unii Europejskiej
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Białystok (podlaskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, dbanie o jakość obsługi, rozliczanie kasy
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Dęblin (lubelskie)

76U (SKARYSZEW), SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Gębarzów (mazowieckie)

PRACOWNIK DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa punktu sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Ustka (pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

wg zakresu
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Gniezno (wielkopolskie)

BARMAN - 997,4 PLN

Do uzgodni
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Sanok (podkarpackie)

PLANISTA OPERACYJNY - 997,4 PLN

praca wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Legnica (dolnośląskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Bobrowniki (łódzkie)

KONSULTANT DO SPRAW KARIERY - od 2 100 PLN

•udział w projektach doradczych, audytorskich lub wdrożeniowych•mapowanie i analiza procesów, zbieranie dokumentacji i informacji niezbędnej do realizacji projektu w różnych działach firmy klienta w języku gruzińskim •analiza zebranych informacji, proponowanie rozwiązań z klientami w języku gruzińskim•przygotowanie w zależności od rodzaju projektów elementów lub pełnych dokumentów: opinii, raportu, rekomendacji, projektu funkcjonalnego, opisu systemu w języku gruzińskim
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Wrocław (dolnośląskie)

SALOWA - 997,4 PLN

w/g programu
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Włodawa (lubelskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Sejny (podlaskie)

ASYSTENT DYREKTORA - 997,4 PLN

prowadzenie biura, sporządzanie dokumentów, kontakty zkontachentami
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Skarszewy (pomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Kraków (małopolskie)

PROJEKTANT GRAFIKI - od 2 000 PLN

projektowanie materiałów marketingowych (broszury, ulotki, plakaty, rollupy, banery) w języku polskim, rosyjskim oraz ukraińskim, projektowanie grafik na potrzeby kontrahentów z Rosji i Ukrainy, obróbka zdjęć i grafik w programch graficznych, przygotowywanie materiałów do druku, przygotowywanie inografik
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Kraków (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 750 PLN

zgodnie z z akresem obowiązków
kontakt przez PUP - 2015-11-17 - Białobrzegi (mazowieckie)

POMOC DOMOWA - od 1 100 PLN

wspieranie w prowadzeniu gospodarstwa domowego, wykonywanie drobnych prac domowych, dotrzymywanie towarzystwa domownikowi, który posługuje się jedynie językiem wietnamskim oraz dobra komunikacja z nim
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Jabłonowo (mazowieckie)

SPECJALISTA D/S INFRASTRUKTURY I BEZPIECZEŃSTWA - 1 400 - 1 600 PLN

Prowadzenie książek obiektów, organizowanie przeglądów budynków i instalacji, nadzór nad stanem technicznym budynków i bezpieczeństwem zbiorów, sporządzaniue kosztorysów robót budowlanych, itp.Praca w wymiarze 1/2 etatu w godz. 8.00-16.00 ( 4-8 godzin dziennie ), praca w Siedlcach oraz wyjazdy do oddziałów w Kotuniu, Treblince, Dąbrowie.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Siedlce (mazowieckie)

DRWAL / PILARZ DRZEW - 997,4 PLN

- szkolenien z zasad BHP, przy obsłudze pił łańcuchowych,- nauka obsługi nadzoru i utrzymania w nalażytym stanie technicznym pił łańcuchowych,- czyszczenie i okresowe smarowanie poszczególnych zespołów pł łańcuchowych,- ostrzenie i konserwacja łańcuchów tnących,- szkolenie z zakresu okrzesywania i przerzynania drzew przy użyciu piły łańcuchowej,- ścinanie i okrzesywanie drzew; wyrzynka sortymentów handlowych,- układanie,pomiar i znakowanie wyrobionych sortymentów,- obsługiwanie piły łańcuchowej z napędem spalinowym i elektrycznym, polegające na dobraniu prowadnicy do odmiany stosowanej piły i doborze prędkości ruchu roboczego do warunków cięcia.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Żelechów (lubuskie)

SPECJALISTA W DZIALE FINANSOWO- KSIĘGOWYM - od 3 880 PLN

Fakturowanie i księgowanie dokumentów na rachunkach klientów, bezpośredni kontakt z klientem francuskojęzycznym
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Łódź (łódzkie)