Praca INWENTARYZATOR Tczew kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: skanowanie produktów w marketach

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13 PLN

Nazwa stanowiska: INWENTARYZATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tczew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tczewski

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 13 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: książeczka sanitarno-epidemilogiczna

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Pelplin

Plac Grunwaldzki 8a, 83-130 Pelplin, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: tczewski

Gmina pracodawcy: Pelplin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pelplin

Ulica pracodawcy: Plac Grunwaldzki

Numer budynku pracodawcy: 8a

Profil działalności pracodawcy: Usługi inwentaryzacyjne

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Pelplin

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator

Podobne oferty pracy

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 45 PLN

prowadzenie zajęć z j. angielskiego w przedszkolu
kontakt przez OHP - 2016-10-05 - Marklowice (śląskie)

SPAWACZ - od 12 900 PLN

spawanie konstrukcji offshore
P.H.U "GLADPOL - 2016-10-25 - Tczew (pomorskie)

OPERATOR MASZYN - od 2 300 PLN

obsługa maszyn
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Żywiec (śląskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE MIĘSNYM I MONOPOLOWYM - od 1 850 PLN

Sprzeadaż w sklepie mięsnym i monopolowym w Tczewie przy ul. Czyżykowskiej 37Pracodawca poszukuje dwóch osóbGodziny pracy: poniedziałek-czwartek 6-19, piątek-sobota 6-21 (poszczególne zmiany ustalane wg grafiku)Kontakt telefoniczny 504-222-451
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA LIT-POL - 2016-05-25 - Tczew (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

zainteresowanie zawodem, aktualne badania Sanepid, mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej, praca zespołowa
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Grajewo (podlaskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - 11 - 13 PLN

- liczenie asortymentu sklepowego za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2016-03-30 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów, ekspozycja towarów, kontakt z klientem
kontakt przez OHP - 2016-01-25 - Rybnik (śląskie)

PAKOWACZ - od 11 PLN

pakowanie słodyczy
kontakt przez OHP - 2016-03-17 - Zaskocz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI/OPOLE - od 14 PLN

Zliczanie towarów, przygotowywanie asortymentu pod inwentaryzacje
kontakt przez OHP - 2016-09-29 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK SZKLARNI/MAGAZYNU ( ZBIORY, PAKOWANIE, PIELĘGNACJA WARZYW I KWIATÓW) - 8 - 9 PLN

pielegnacja warzyw i kwiatów, zbiory, pakowanie
kontakt przez OHP - 2015-06-08 - Holandia (Holandia)

POMOCNIK PIEKARZA. SZCZECIN PŁONIA - do 12 PLN

Pakowanie ciastekOzdabianie ciastek
kontakt przez OHP - 2016-10-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZĄTANIE (PRACA WAKACYJNA NAD MORZEM) - 1 050 - 1 300 PLN

sprzatanie obiektu
kontakt przez OHP - 2016-04-04 - Kluczbork (opolskie)

PRACOWNIK SZKLARNI - 183 - 213 PLN

Zbiór warzyw lub owoców , pakowanie
kontakt przez OHP - 2015-12-18 - Lublin (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

- kompletowanie zamówień- skanowanie produktów- sprawdzanie zamówień pod względem jakościowym i ilościowym
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Wolbórz (łódzkie)

OPERATOR MASZYN - od 12 PLN

Obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnychZapewnienie ciągłości pracy maszynUzupełnianie komponentów w trakcie produkcjiPrzezbrojenie maszyn związane ze zmianą produktu na linii montażowej
kontakt przez OHP - 2016-10-24 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

HYDRAULIK - od 2 500 PLN

-Praca przy montażu instalacji sanitarnych na terenie Tczewa i okolic,-Kontakt telefoniczny 58 530-23-10-Kontakt e-mail: biuro (at) filtronix.pl
F.H.U. FILTRONIX POLSKA SŁAWOMIR BORKOWSKI - 2016-11-04 - Tczew (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - do 8 PLN

Prace porządkowe w kuchni
kontakt przez OHP - 2016-07-19 - Skorzęcin (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE ZOOLOGICZNYM (OSOBA Z ORZECZONĄ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ) - od 1 850 PLN

profesjonalna obsługa klientów, dbanie o właściwą ekspozycję towaru, obsługa kasy fiskalnej, raportowanie do przełożonego o wynikach
kontakt przez OHP - 2016-01-11 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 11,85 PLN

-Obsługa moinitoringu na terenie Tczewa - obiekt handlowy,-Kontakt telefoniczny 601-150-611,CV: pawel.drozd (at) gardaochrona.pl-Stawka godzinowa 11,85 zł brutto,
GARDA SP. Z O.O. - 2016-05-17 - Tczew (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 13,46 PLN

Kontrola jakości produktów; kompletowanie asortymentu do kartonów, odkładanie gotowych kartonów na palety
kontakt przez OHP - 2016-06-07 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

HOSTESSA/HOST - 8 - 30 PLN

akcje promocyjne dotyczące degustacji, rozdawania materiałów promocyjnych i ulotek
kontakt przez OHP - 2016-05-09 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 9,23 PLN

zmywaniepomoc w kuchni
kontakt przez OHP - 2016-02-23 - Częstochowa (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków, utrzymywanie porządku na terenie lokalu
kontakt przez OHP - 2016-06-09 - Iława (warmińsko-mazurskie)

ULOTKARZ - 39 - 40 PLN

roznoszenie ulotek na terenie miasta Szepietowo
kontakt przez OHP - 2016-05-23 - Wysokie Mazowieckie (podlaskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 12 PLN

obsługa kasy fiskalnej (bez doświadczenia), dbanie o jakoś i ekspozycję towarów, prace porządkowe
kontakt przez OHP - 2016-08-11 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

liczenie towaru za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2016-01-27 - Tarnów (małopolskie)

SPRZEDAWCA NA DZIAŁ MAJSTERKOWANIE - od 1 850 PLN

-Obsługa klientów detalicznych,-Obsługa kasy fiskalnej,-Kontakt telefoniczny 58-777-00-80,-Godziny pracy 8-20 / co drugi dzień
BUZA SP. Z O.O. - 2016-03-18 - Tczew (pomorskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 2 000 PLN

kompletowanie towarów wg listy
kontakt przez OHP - 2016-02-18 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W MARKECIE BUDOWLANYM - od 1 850 PLN

Sprzedaż produktów, dbanie o właściwą ekspozycje towaru, rozładunek palet z produktami, organizacja akcji promocyjnych itp.
kontakt przez OHP - 2016-09-28 - Bełchatów (łódzkie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed