Praca ELEKTROMONTER Ruda Śląska EURO-INWEST PROJEKT Grzegorz Engler

Stanowisko: ELEKTROMONTER

Wynagrodzenie: od 11 PLN

Zakres obowiązków: układanie i podłączanie kabli energetycznych, montaż i podłączanie maszyn oraz urządzeń elektrycznych, montaż instalacji (np. w korytach i rurach z PCV), montaż tras kablowych

Data publikacji: 2015-12-29

Lokalizacja: Ruda Śląska (śląskie)

Pracodawca: EURO-INWEST PROJEKT Grzegorz Engler

Miejsce pracy:
41-709 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
układanie i podłączanie kabli energetycznych, montaż i podłączanie maszyn oraz urządzeń elektrycznych, montaż instalacji (np. w korytach i rurach z PCV), montaż tras kablowych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: do uzgodnienia wg kwalifikacji i umiejętności

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ruda Śląska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Ruda Śląska

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ruda Śląska

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Elektromonter instalacji elektrycznych (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia SEP do 1 KV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: czytanie rysunku technicznego

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: z

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: EURO-INWEST PROJEKT Grzegorz Engler

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Gwardii Ludowej, 41-709 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv + list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Ruda Śląska

Gmina pracodawcy: Ruda Śląska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ruda Śląska

Ulica pracodawcy: Gwardii Ludowej

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.12.2015