Praca INWENTARYZATOR Rybnik kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
przeliczenie towarów w markecie za pomocą urządzenia skanującego

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 13 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: stawka godzinowa

Czy pracodawca opłaca koszt przejazdu do polski?: 1

Nazwa stanowiska: INWENTARYZATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rybnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rybnik

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 13 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: liczenia

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Rybnik

Jankowicka 1, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Rybnik

Gmina pracodawcy: Rybnik

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rybnik

Ulica pracodawcy: Jankowicka

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Rybnik

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator

Podobne oferty pracy

ZBIÓR BORÓWKI AMERYKAŃSKIEJ - 9,35 - 20,5 PLN

zbiór borówki
kontakt przez OHP - 2016-05-19 - Żelimucha (zachodniopomorskie)

INWENTARYZATOR - od 9 PLN

inwentaryzator
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Rzeszów (podkarpackie)

MECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU - od 2 500 PLN

Zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń w ciągłym ruchu. Wykonywanie bieżących napraw, konserwacji oraz okresowych przeglądów maszyn.
kontakt przez OHP - 2016-09-09 - Gniewkowo (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków
kontakt przez OHP - 2016-08-03 - Zakopane (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 10,5 PLN

Sortowanie produktów, pakowanie, foliowanie palet.
kontakt przez OHP - 2016-06-24 - Chrzanów (małopolskie)

POMOCNIK WULKANIZATORA - od 10 PLN

pomoc w wymianie opon
kontakt przez OHP - 2016-07-12 - Dębno (zachodniopomorskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 9 PLN

roznoszenie ulotek + kierowca
kontakt przez OHP - 2016-08-31 - Tarnów (małopolskie)

MERCHANDISER/ PRACOWNIK MARKETU SPOŻYWCZEGO - 12 - 13 PLN

Wykładanie towaru w markecie, prace porządkowe, dbanie o ekspozycję towaru zgodnie ze standardami firmy
kontakt przez OHP - 2016-05-09 - Przemyśl (podkarpackie)

OPIEKUN SENIORÓW - od 1 800 PLN

Opieka osobami starszymi
kontakt przez OHP - 2016-02-10 - Poznań (wielkopolskie)

INWENTARYZATOR - od 13,5 PLN

liczenie towaru, obsługa urządzeń do skanowania
kontakt przez OHP - 2016-01-11 - Słupsk (pomorskie)

KOLPORTER ULOTEK - 8 - 10 PLN

roznoszenie ulotek na terenie miasta Wysokie Mazowieckie
kontakt przez OHP - 2016-07-18 - Łomża (podlaskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 30 PLN

praca przy produkcji, pakowanie
kontakt przez OHP - 2016-09-02 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 10 PLN

Obszar produkcji- przygotowywanie posiłków, obszar sprzedaży- obsługa gości restauracji, składanie i wydawanie zamówień, prace magazynowe, prace porządkowe
kontakt przez OHP - 2016-04-21 - Malankowo (kujawsko-pomorskie)

HOSTESSA - od 10 PLN

promocja przypraw w Tesco
kontakt przez OHP - 2016-03-15 - Częstochowa (śląskie)

MONTER/MONTERKA - od 1 850 PLN

- Montowanie produktów z części i podzespołów określonych w strukturach produktu- Dokonywanie prostych czynności regulacyjnych urządzeń- Kontrola produktu zgodnie z wymogami jakościowymi, ocena jakościowa- Informowanie przełożonego lub osób odpowiedzialnych o zauważonych niezgodnościach- Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego związanych z wykonywaną pracą- Zapobieganie powstawaniu braków, niszczeniu materiałów, awarii maszyn i urządzeń
kontakt przez OHP - 2016-01-12 - Olesno (opolskie)

INWENTARYZATOR - od 13 PLN

liczenie towaru
kontakt przez OHP - 2016-09-13 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

INWENTARYZATOR - od 10 PLN

POLICZENIE TOWARU W SKLEPIE
kontakt przez OHP - 2016-01-12 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK DOZORU/OCHRONY - od 7,5 PLN

praca w hipermarkecie i innych miejscach w Białymstoku przy dozorowaniu, obserwowaniu monitoringu
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Białystok (podlaskie)

PROMOTOR USŁUG - PRACA WAKCYJNA - 3 000 - 3 300 PLN

promocja i doradztwo w zakresie produktów i oferowanych usług, zbieranie leadów, utrzymanie standardów handlowych oraz budowanie wizerunku firmy, przestrzeganie standardów firmy obowiązujących na stanowisku pracy, zaangażowanie i silna motywacja podczas wykonywania zadań.
kontakt przez OHP - 2016-06-08 - Jurata (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - od 1 850 PLN

Wykształcenie średnie techniczne, kierowca samochodu ciężarowgo, 8 lat doświadczenia na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego w transporcie międzynarodowym, biegła znajomość języka rosyjskiego oraz j. angielskiego lub j. niemieckiego komunikatywnie w mowie, karta kierowcy do tachografu cyfrowego, prawo jazdy kat. C+E, znajomość mechaniki pojzdów ciężarowych i ich naprawy, znajomość procedur celnych. Charakterystyka pracy: przewóz towarów w transporcie drogowym po krajach UInii Europejskiej, wykonywanie czynności załadunkowych i rozładunkowych. Godziny pracy wg czasu pracy kierowcy. Wysokość wynagrodzenia + wynagrodzenie z tytułu podróży służbowej. Kontakt osobisty z pracodawcą po umówieniu telefonicznym.
MPST KOLTRANS JÓZEF KOŁOCZEK - 2016-08-11 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - NASIONA (U) - od 1 920 PLN

obsługa maszyn pakujących nasiona do torebek, kontrola jakości wyrobów
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 13 PLN

kontakt przez OHP - 2016-01-19 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - BRANŻA GASTRONOMICZNA - od 2 000 PLN

Kompleksowa obsługa lokalu, przyjmowanie zamówień, informowanie klientów o promocjach, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2016-11-16 - Kraków (małopolskie)

WYCHOWAWCA - od 1 850 PLN

•Prowadzenie rekrutacji młodzieży do OSiW w Tczewie•Realizacja procesu wychowania zgodnie z ustalonym programem.
kontakt przez OHP - 2016-09-22 - Gdańsk (pomorskie)

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH - do 12 PLN

obsługa maszyn produkcyjnych; branża motoryzacyjna
kontakt przez OHP - 2016-02-04 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 0,25 PLN

Wykonywanie prostych prac produkcyjnych
kontakt przez OHP - 2016-07-14 - Stawiszcze (łódzkie)

KASJER HANDLOWY - od 9,35 PLN

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2016-02-26 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK INTROLIGATORNI (WYKONYWANIE KALENDARZY) - od 11 PLN

Klejenie, składanie kalendarzy. Pakowanie, konfekcjonowanie kalendarzy.
kontakt przez OHP - 2016-10-04 - Łódź (łódzkie)

KOLPORTER ULOTEK - od 6,1 PLN

Roznoszenie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-04-12 - Łęczna (lubelskie)

MONTER/MONTERKA - od 1 800 PLN

Obsługa i nadzór nad prawidłową pracą maszyn szlifiersko-polerskich, wymiana tarcz polerskich i pasów szlifierskich, kontrola wzrokowa obrabianych detali, transport detali na pola odstawcze
kontakt przez OHP - 2016-03-15 - Olesno (opolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed