Praca INWENTARYZATOR Rybnik kontakt przez OHP

Stanowisko: INWENTARYZATOR

Wynagrodzenie: do 13 PLN

Zakres obowiązków: przeliczenie towarów w markecie za pomocą urządzenia skanującego

Data publikacji: 2016-01-04

Lokalizacja: Rybnik (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
przeliczenie towarów w markecie za pomocą urządzenia skanującego

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 13 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: stawka godzinowa

Czy pracodawca opłaca koszt przejazdu do polski?: 1

Nazwa stanowiska: INWENTARYZATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rybnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rybnik

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 13 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: liczenia

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Rybnik

Jankowicka 1, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Rybnik

Gmina pracodawcy: Rybnik

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rybnik

Ulica pracodawcy: Jankowicka

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Rybnik

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator

Podobne oferty pracy

HOSTESS-A / MIELEC - do 110 PLN

zachęcanie do skorzystania z badań profilaktycznych , rozdawanie ulotek promocyjnych
kontakt przez OHP - 2017-05-17 - Mielec (podkarpackie)

KELNER - do 2 000 PLN

Pomoc w organizacji przyjęć okolicznościowych, obsługa klienta.
kontakt przez OHP - 2017-08-07 - Gorlice (małopolskie)

AUDYTOR INWENTARYZACJI - od 12 PLN

liczenie asortymentu magazynowego i sklepowego za pomocą skanera ( nie wymagane jest doświadczenie, pracownicy są szkoleni)
kontakt przez OHP - 2016-10-10 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN - od 12 PLN

Obsługa maszyn, kontrola stanu technicznego
kontakt przez OHP - 2016-09-06 - Bielsko-Biała (śląskie)

MONTER ZŁĄCZEK - PAKOWACZ - od 2 000 PLN

Montaż złączek hydraulicznych, pakowanie detali, prowadzenie dokumentacji stanowiskowej.
kontakt przez OHP - 2017-03-10 - Mysłowice (śląskie)

MERCHANDISER - WYKŁADANIE TOWARU - 8 - 13 PLN

- ekspozycja towaru według konkretnych wytycznych - wypełnianie raportów i przesłanie ich do centrali- dbanie o standardy ustawienia produktów
kontakt przez OHP - 2016-01-18 - Tarnowskie Góry (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY DO OBSŁUGI W CENTRUM LOGISTYCZNYM - 1 850 - 2 500 PLN

pakowanie towaru, układanie na regałach
kontakt przez OHP - 2016-01-14 - Częstochowa (śląskie)

KIEROWCA C LUB C+E - od 2 000 PLN

Doświadczenie mile widziane. Wymagane prawo jazdy kat. C lub C+E, karta pojazdu, badania psychotechniczne. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub osobisty.
FIRMA USŁUGOWA ZYTA DŁUGOSZ - 2017-02-22 - Rybnik (śląskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 12 PLN

operator wózka widłowego
kontakt przez OHP - 2016-04-05 - Aleksandria (łódzkie)

OPERATOR LINII CUKIERNICZEJ - od 1 850 PLN

obsługa linii cukiernicze, pakowanie
kontakt przez OHP - 2016-06-06 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 12 PLN

obsługa i pozyskiwanie klientów, sprzedaż produktów kredytowych
kontakt przez OHP - 2016-10-05 - Gdynia (pomorskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA BANKOWEGO-TELEMEARKETING - od 2 200 PLN

TELEFONICZNA SPRZEDAŻ PRODUKTÓW BANKOWYCH OBECNYM KLIENTOM BANKU
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Gdańsk (pomorskie)

MERCHANDISER - od 13 PLN

Towarowanie półki, dbałość o wygląd półki, raportowanie, pilnowanie dat ważności
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Wadowice (małopolskie)

SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH - od 2 100 PLN

- analiza dokumentacji niezbędnej do oceny zasadności i weryfikacji roszczeń- ścisła współpraca z klientami oraz podmiotami zewnętrznymi- telefoniczna obsługa klienta- wydawanie decyzji dot. szkód komunikacyjnych- raportowanie wyników
kontakt przez OHP - 2017-01-11 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK SŁUŻBY INFORMACYJNEJ - od 13 PLN

Praca polega na zabezpieczeniu trasy Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym w Gdyni. Służba informacyjna odpowiedzialna jest za to aby nikt z osób postronnych nie dostał się na trasę przejazdu kolaży.
kontakt przez OHP - 2017-06-21 - Gdynia (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW INWESTYCYJNYCH - od 2 800 PLN

zarządzanie inwestycjami technicznymi zakładu, , koordynowanie prac miedzy działami związanymi z realizacją inwestycji technicznych, sporządzanie raportów, negocjowanie kontaktów związanych z inwestycjami, zarządzanie środkami trwałymi wynikającymi z prowadzenia inwestycji technicznych, zamawianie i odbiór usług oraz materiałów związanych z inwestycjami, prowadzenie pełnej dokumentacji technicznej prowadzonych inwestycji, udział w audytach
kontakt przez OHP - 2016-03-03 - Namysłów (opolskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

Sprzątanie pomieszczeń w szpitalu
kontakt przez OHP - 2017-07-07 - Orzesze (śląskie)

HOSTESSA (DEGUSTACJA KAWY) - od 13 PLN

Promocja kawy.
kontakt przez OHP - 2016-11-25 - Kurowice (łódzkie)

- KIEROWCA/MECHANIK - od 3 200 PLN

- Transport cementu i popiołów na terenie całego kraju
kontakt przez OHP - 2017-03-20 - Ożarów (świętokrzyskie)

OPERATOR MASZYN INTROLIGATORSKICH - do 1 915 PLN

obsługa urządzeń introligatorskich, prace manualne ręczne
kontakt przez OHP - 2016-06-02 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK EKIPY INWENTARYZACYJNEJ - od 11 PLN

skanowanie kodów kreskowych produktów
kontakt przez OHP - 2016-02-09 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - WINOBRANIE - od 6 000 PLN

zbiór winogron w winnicach na terenie Francji dla ekip 4-5 osobowych z własnym samochodem, cięcie, zbiory winogron, noszenie koszy
kontakt przez OHP - 2017-07-11 - Francja (Francja)

PRACOWNIK HALI - od 13,7 PLN

- prace związane z ręcznym transportem towaru - pomoc przy pakowaniu materiałów budowlanych- pomoc na dziale z art. ogrodowymi- udzielanie informacji klientom
kontakt przez OHP - 2016-03-08 - Gdańsk (pomorskie)

WYKŁADANIE TOWARU - od 7 PLN

wykładanie towaru, utrzymanie porządku na regałach sklepowych
kontakt przez OHP - 2016-01-07 - Chełmno (kujawsko-pomorskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 82 PLN

kolportaż ulotek, plakatowanie.
kontakt przez OHP - 2016-02-15 - Skierniewice (łódzkie)

MAGAZYNIER OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO W FIRMIE KURIERSKIEJ - od 10,45 PLN

Praca na magazynie z wózkiem widłowym
kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Lublin (lubelskie)

DORADCA HANDLOWY - MARKET BUDOWLANY - od 2 300 PLN

obsługa klientów,przygotowywanie akcji handlowych, zaopatrzenie działu
kontakt przez OHP - 2016-07-05 - Słupsk (pomorskie)

OBSŁUGA GRILLA - od 11 PLN

sprzedaż grilla
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Zielona Góra (lubuskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 13 PLN

Rozdawanie ulotek
kontakt przez OHP - 2017-01-30 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)