Praca INWENTARYZATOR Grudziądz kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: liczenie towaru

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 18 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
11 zł netto/godz. ilość godzin uzależniona od szybkości liczenia towaru

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: INWENTARYZATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grudziądz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Grudziądz

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 18 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: szybkie i dokładne liczenie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Grudziądz

Parkowa 18, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: pośrednictwo pracy

danePracodawcy_nrKraz: 364

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Grudziądz

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - od 11 PLN

przygotowywanie produktów KFC zgodnie ze standardami oraz dbanie o ich jak najwyższą jakość, utrzymywanie czystości w miejscu pracy, współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 10 PLN

układanie części na liniach produkcyjnych, oraz odbiór części z maszyn
kontakt przez OHP - 2016-06-20 - Żory (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 12 PLN

WKŁADANIE OGÓRKÓW DO SŁOIKÓW
kontakt przez OHP - 2016-06-15 - Herby (śląskie)

KUCHARZ, PIZZERMAN - od 1 850 PLN

Przygotowanie zamówień
kontakt przez OHP - 2016-04-05 - Kielce (świętokrzyskie)

INWENTARYZATOR - od 12 PLN

skanowanie i liczenie produktów
kontakt przez OHP - 2016-10-14 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 850 PLN

Praca na produkcji, obsługa maszyn, kontrola jakości
kontakt przez OHP - 2016-12-19 - Myślenice (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 125 PLN

obsługa maszyn i urządzeń
kontakt przez OHP - 2016-07-08 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - 13 - 15,6 PLN

obsługa urządzeń do skanowania, liczenie towarów w sklepie sieci handlowych
kontakt przez OHP - 2017-02-01 - Koło (wielkopolskie)

PAKOWACZ( PAKOWANIE CIASTEK) - od 11,01 PLN

Pakowanie ciastek przy taśmie produkcyjnej
kontakt przez OHP - 2016-03-09 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI W NIEMCZECH - TŁUMACZ - 18,31 - 20,34 PLN

Liczenie towaru, obsługa urządzeń do skanowania, pełnienie roli tłumacza
kontakt przez OHP - 2016-03-07 - Katowice (śląskie)

OCZYSZCZACZ ODLEWÓW - od 1 850 PLN

CZYSZCZENIE ELEMENTÓW
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wydawanie posiłków, dbanie o porządek na stanowisku pracy
kontakt przez OHP - 2016-02-15 - Gorzyce (podkarpackie)

OBSŁUGA MASZYN STOLARSKICH - 1 850 - 2 000 PLN

obsługa maszyn stolarskich, pomoc przy produkcji mebli
kontakt przez OHP - 2016-08-01 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

ŁAŃCUT/PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

pozyskiwanie zamówień/zleceń od klientów
kontakt przez OHP - 2017-03-14 - Rzeszów (podkarpackie)

POMOCNIK PRACOWNIKA PRODUKCJI - od 1 850 PLN

- Prace produkcyjne;- Obsługa maszyn produkcyjnych;- Prace związane z montażem.
kontakt przez OHP - 2016-04-14 - Bielsko-Biała (śląskie)

SPECJALISTA DS.SYSTEMÓW ERP - 3 500 - 5 500 PLN

Nadzór i rozbudowa funkcjonalności systemu Comarch XL
kontakt przez OHP - 2016-09-02 - Wałcz (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - 2 600 - 2 800 PLN

pomoc w przygotowaniu posiłków, krojenie, obieranie, zmywanie, wyrabianie ciasta
kontakt przez OHP - 2016-07-28 - Hel (pomorskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI- JAROCIN - od 100 PLN

• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych• Obsługa urządzeń do skanowania towarów
kontakt przez OHP - 2016-01-15 - Jarocin (wielkopolskie)

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ - do 2 016 PLN

Prace produkcyjne przy produkcji wyposażenia samochodów.
kontakt przez OHP - 2016-10-24 - Żory (śląskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY W SERWISIE CHŁODNICZYM - 11,6 - 13,1 PLN

prace pomocnicze w magazynie, kompletacja zamówień, obsługa skanera magazynowego
kontakt przez OHP - 2016-03-03 - Krzeszowice (małopolskie)

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

Bieżąca obsługa maszyn i urządzeńDbałość o jakość produktuKontrola jakości wyrobu gotowegoUsuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych
kontakt przez OHP - 2016-03-03 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

KASJER SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW LOTOS A4 - od 1 850 PLN

• obsługa klientów • obsługa kasy fiskalnej,• dbanie o prawidłową ekspozycję towarów,Nasze oczekiwania• Uczciwość i wysoka kultura osobista• Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie• Gotowość do pracy w systemie zmianowym• Umiejętność pracy w zespole
kontakt przez OHP - 2016-12-01 - Wiązów (dolnośląskie)

PRACOWNIK BEZPOŚREDNIEJ PRODUKCJI - od 1 850 PLN

obsługa maszyn, odbiór montaż pakowanie elementów wtryskowych
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

OPIEKUN/|OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 16 PLN

Opieka nad dziećmi w różnym wieku
kontakt przez OHP - 2016-05-24 - Warszawa (mazowieckie)

UKŁADANIE OGÓRKÓW DO SŁOIKÓW. - od 10 PLN

Układanie ogórków do słoików.
kontakt przez OHP - 2016-07-11 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Zgodny
DOMIS-TOUR - 2016-05-13 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - 12 - 13 PLN

Liczenie asortymentu sklepowego
kontakt przez OHP - 2016-07-07 - Przemyśl (podkarpackie)