Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Toruń Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Toruń

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: m. Toruń

Adres miejsca pracy: ul. Broniewskiego 90 (Centrum Toruń Plaza)

Data dodania ogłoszenia: 2016-04-18

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

PRAKTYKANT W ODDZIALE W TORUNIU - nieodpłatny

poznanie zasad BHP i PPOŻ w miejscu pracy; zapoznanie z obow. w Urzędzie aktami prawnymi; zapoznanie z obiegiem dokumentów i procedurami obow. w komórce; zapoznanie z metodologią badań rynku pracy; uczest. w pozyskiwaniu i przetwarzaniu danych stat.; rejestrowanie danych w systemach informatycznych badań z formularzy przekazywanych w formie papierowej; przeprowadzanie kontroli logicznej i merytorycznej sprawozdań i materiałów staty. wpływających do Urzędu; współpraca z podm. sprawozdawczymi.
URZĄD STATYSTYCZNY W BYDGOSZCZY - 2016-03-22 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - do 1 850 PLN

zgodnie z umową
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

FREZER - od 2 100 PLN

FREZOWANIE
TOFAMA SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-02-13 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów.
Media Expert - 2016-04-25 - Chełmża (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS. POMIARÓW ŚRODOWISKOWYCH - od 2 350 PLN

wykonywanie pomiarów z zakresu ochrony środowiska
Labotest - 2016-08-24 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

prace porządkowe oraz inne zlecone, w zależności od umiejętności pracownika (malowanie , kładzenie płytek), praca głównie w Toruniu, ew. delegacje na terenie Polski
ENERGON Sp. z o.o. - 2016-11-09 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2015-10-15 - Szprotawa (lubuskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO- BIUROWY - 997,4 PLN

dla osób do 30r.ż. prowadzenie dok. działu Profilaktyka i Wsparcie, rozliczanie rachunków, przygotowywanie sprawozdań, w Sekretariacie: prowadzenie spraw pracowniczych i kancelaryjn ych, obsługa faksu i telefonu, łaczenie rozmów, prowadzenie terminarza zapisów do Dyrektora, sporzadzanie pism, w Dziale Windykacji: prowadzenie akt pensjonariuszy, windykacja nalezności, prowadzenie rejestru upomnien itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie i modelowanie
GABINET KOSMETYCZNY BEATA KORPAL-BREITENBACH - 2016-04-18 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY - od 1 600 PLN

prowadzenie telefonicznych rozmów handlowych z klientami indywidualnymi i biznesowymi sieci orange
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-11-07 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

sprzątanie powierzchni sklepowych w CH Plaza, sprzątanie kartonów (4 godziny dziennie)
Cleaner Sp. z o.o. - 2016-11-09 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

STAŻ FP 30-50 PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

staż dla osób 30-50, organizacja wysyłek oraz awizacja dostaw do klientów, opracowywanie zleceń transportowych, nadzór nad obiegiem opakowań zwrotnych, ustalanie salda palet z klientami, przedstawienie rodzajów wystawianych dokumentów, sprawdzanie poprawności i kompletowanie powracajacych od klientów dokumentów sprzedaży, nadzorowanie dokumentacji zwiazanej z ruchami towarów między składami podatkowymi, rozliczanie promocji i sprzedaży premiowej do klientów
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2016-05-30 - Chełm (lubelskie)

STYLISTKA PAZNOKCI-KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

stylizacja paznokci, usługi kosmetyczne
GABINET KOSMETYCZNY BEATA KORPAL-BREITENBACH - 2016-07-28 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-03-22 - Legnica (dolnośląskie)

Media Expert - 2017-02-20 - Kraków (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

dbanie o czystość i porządek na terenie miejsca pracy
BEL-POL Sp. z o.o. - 2016-05-05 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2016-11-16 - Olkusz (małopolskie)

sprzątanie obiektu
HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA - FARMED - 2016-04-06 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2016-03-30 - Jasło (podkarpackie)

Media Expert - 2016-06-01 - Czechowice-Dziedzice (śląskie)

Specjalista ds. Sprzedaży (dział Drobne AGD) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny jest za:
sprzedaż produktów z działu DAGD tj. akcesoria kuchenne, produkty do domu, kuchni i pielęgnacji urody (np. odkurzacze, żelazka, golarki, depilatory i wiele innych).
realizację planów sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-04-08 - Gdańsk (pomorskie)

ZBROJARZ - 12,5 - 16 PLN

prace zbrojarskie na terenie Torunia
ALAMA Sp. z o.o. - 2017-01-10 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków, półproduktów, zup, deserów, napojów, prace porządkowe
FIRMA HANDLOWO-GASTRONOMICZNA "MANEKIN" Radosław Kozak - 2016-02-24 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

POMOC MAGAZYNIERA - od 1 850 PLN

obsługa wózków widłowych, kmpletowanie towaru, układanie i wydawanie, inwentaryzacje, dbanie o towar i porządek
FLAME EMPLOYMENT POLSKA SP.ZO.O. - 2016-06-07 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2016-06-27 - Pszczyna (śląskie)

REFERENT DS ZAOPATRZENIA - od 2 100 PLN

przyjmowanie towaru na stan magazynowy w systemie CDN
PARTNER XXI KLEKS SPÓŁKA JAWNA - 2016-02-05 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY- MONTAŻYSTA - 1 750 - 2 200 PLN

wykonywanie prac wykończeniowych w budownictwie, prac remontowych i budowlanych, montaż elementów wystroju
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków
LOFT79 Sp. z o.o. - 2016-04-12 - Toruń (kujawsko-pomorskie)