Praca INSTRUKTOR - SZKOLENIE NA LICENCJĘ I ŚWIADECTWO MASZYNISTY (TEORIA) Płock Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku

Miejsce pracy:
Ułańska 1, 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć teoretycznych wg tematyki wskazanej w rozporządzeniu w sprawie licencji maszynisty oraz w rozporządzeniu w sprawie świadectwa maszynisty.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 25 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i doświadczenia

Nazwa stanowiska:
INSTRUKTOR - SZKOLENIE NA LICENCJĘ I ŚWIADECTWO MASZYNISTY (TEORIA)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Płock

Zawód: nauczyciel instruktor

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 25 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie min. średnie, min. 3 lata doświadczenia w zakresie odpowiadającym realizowanemu tematowi szkolenia, mile widziana umiejętność pracy z grupą, prowadzenia szkoleń, komunikatywność

Nazwa pracodawcy: Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV na email, w tytule wiadomości proszę wpisać "Instruktor - szkolenie na licencję i świadectwo maszynisty (teoria)" + klauzula "Wyrażam zgodę na ..." + informacja o wybranej tematyce szkolenia.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: Ułańska

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy:
prowadzenie kursów zawodowych oraz szkół ponadgimnazjalnych

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Zawód wykonywany przez pracownika: nauczyciel instruktor