Praca INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KAT. B Płock Ośrodek Szkolenia Kierowców PODOLSZYCE Maria Nowacka

Miejsce pracy:
09-410 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Szkolenie praktyczne kandydatów na kierowców

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 10 - 11 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KAT. B

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Płock

Zawód: instruktor nauki jazdy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 10 - 11 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Instruktor nauki jazdy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
posiadanie legitymacji instruktora nauki jazdy, punktualność, dyspozycyjność

Nazwa pracodawcy:
Ośrodek Szkolenia Kierowców PODOLSZYCE Maria Nowacka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: tel: 601 314 759, 665 306 507, 603 604 855

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Profil działalności pracodawcy:
Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor nauki jazdy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.11.2015