Praca INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KAT. B Chorzów OSK KIEDOS Małgorzata Miarka

Miejsce pracy:
41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
wynagrodzenie do ustalenia wg umiejętności i zaangażowania

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KAT. B

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chorzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chorzów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chorzów

Zawód: instruktor nauki jazdy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Instruktor nauki jazdy (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Kurs- Instruktor nauki jazdy kat. B (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
posiadanie stosownych i aktualnych uprawnień (warsztaty instruktorskie)

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0:
uprawnienia do prowadzenia kwalifikacji Instruktor nauki jazdy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: p

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: OSK KIEDOS Małgorzata Miarka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Gen. Henryka Dąbrowskiego, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Aplikacje wraz z informacją na temat własnej ZDAWALNOSCI za pierwszy kwartał 2016 rok prosimy przesyłać na adres z zakładki kontak www.KIEDOS.net oraz e-mail: osk_rekrutacja74 (at) wp.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Chorzów

Gmina pracodawcy: Chorzów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chorzów

Adres strony pracodawcy: www.kiedos.net

Ulica pracodawcy: Gen. Henryka Dąbrowskiego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor nauki jazdy