Praca INSTRUKTOR/INSTRUKTORKA FITNESS Nowe Rumunki KANCELARIA PRAWNA I PODATKOWA "KONSULTANT", CITY CENTER BOGDAN SUMIŃSKI

Miejsce pracy:
09-520 Nowe Rumunki 40/1, powiat: płocki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć fitness w ramach pakietów weekendowych, integracyjnych, pobytowych dla Gości, prowadzenie zajęć sportowych dla dzieci.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR/INSTRUKTORKA FITNESS

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowe Rumunki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: płocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łąck

Zawód: instruktor fitness

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Instruktor fitness (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane doświadczenie na stanowisku Trenera Fitness w fitness clubach lub na siłowni, dyplom ukończenia kursów / szkoleń upoważniający do pracy Trenera Personalnego / Instruktora Fitness, mile widziane znajomość Yogi lub Pilates, kreatywność, radość z pracy z ludźmi, pozytywna energia, gotowość podjęcia pracy od maja 2016r.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
KANCELARIA PRAWNA I PODATKOWA "KONSULTANT", CITY CENTER BOGDAN SUMIŃSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Al. Floriana Kobylińskiego 13, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: Al. Floriana Kobylińskiego

Numer budynku pracodawcy: 13

Profil działalności pracodawcy: hotel, kancelaria podatkowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor fitness