Praca INSTRUKTOR REKREACJI RUCHOWEJ Augustów WOJCIECH CUDNOWSKI

Młodości 9 A, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: instuktor siłowni i fitness

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie 1850,00 brutto

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR REKREACJI RUCHOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Augustów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: augustowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Augustów

Zawód:
pozostali instruktorzy fitness i rekreacji ruchowej

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: komunikatywność

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), sportowe

Nazwa pracodawcy: WOJCIECH CUDNOWSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: augustowski

Gmina pracodawcy: Augustów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Augustów

Ulica pracodawcy: Młodości

Numer budynku pracodawcy: 9 A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie