Praca INSTALATOR I SERWISANT URZĄDZEŃ KLIMATYZACYJNO - WENTYLACYJNYCH Podskarbice Szlacheckie "CLIMAID" Grzegorz Filarczyk

Stanowisko: INSTALATOR I SERWISANT URZĄDZEŃ KLIMATYZACYJNO - WENTYLACYJNYCH

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Serwis i montaż urządzeń klimatyzacyjnych - wentylacyjnych.

Data publikacji: 2016-07-29

Lokalizacja: Podskarbice Szlacheckie (łódzkie)

Pracodawca: "CLIMAID" Grzegorz Filarczyk

96-232 Podskarbice Szlacheckie 54, powiat: rawski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Serwis i montaż urządzeń klimatyzacyjnych - wentylacyjnych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
INSTALATOR I SERWISANT URZĄDZEŃ KLIMATYZACYJNO - WENTYLACYJNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Podskarbice Szlacheckie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Regnów

Zawód:
monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Pracodawca wymaga od kandydata umiejętności organizacji stanowiska pracy, elestyczności, dostosowania do panujących warunków.

Nazwa pracodawcy: "CLIMAID" Grzegorz Filarczyk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie, CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: rawski

Gmina pracodawcy: Regnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Podskarbice Szlacheckie

Numer budynku pracodawcy: 54

Profil działalności pracodawcy:
wykonywanie instalacji wodnokanalizacyjnych, cieplnych, gazowych , klimatyzacyjnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Zawód wykonywany przez pracownika:

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.07.2016

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Prowadzenie bieżących spraw spółdzielni, prowadzenie rejestru kontrahentów, sporządzanie dokumentacji, odbieranie telefonów.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

PRAKTYKANT NA STANOWISKU DO SPRAW DORADZTWA ZAWODOWEGO - nieodpłatny

- udział wspólnie z doradcą zawodowym w udzieleniu indywidualnych i grupowych porad zawodowych ułatwiających wybór zawodu, zmianę kwalifikacji, podjęcie zatrudnienia,- udział wspólnie z doradcą zawodowym w udzielaniu indywidualnych i grupowych informacji zawodowych o możliwościach szkolenia i kształcenia oraz o zawodach i rynku pracy,- prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymaganiami na stanowisku pracy.
ŁÓDZKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY - 2016-03-31 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ - 2 000 - 3 500 PLN

Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z klientami zagranicznymi, przedstawianie ofert, wyceny, komunikacja pomiędzy klientem, a pozostałymi działami firmy, działania marketingowe.
RADMAL Radosław Socha - 2017-02-01 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - do 1 850 PLN

Prace związane z naprawą samochodów ciężarowych.
RAPID TRUCK Irena Chmielewska Rawa Mazowiecka - 2016-06-13 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

OPERATOR MASZYN GWOŹDZIOWYCH - do 2 000 PLN

Ustawianie maszyny i realizacja zleceń produkcyjnych, pakowanie wyrobów.
kontakt przez PUP - 2017-06-08 - Cielądz (łódzkie)

PORTIER/DOZORCA - od 2 000 PLN

- dozór i ochrona terenu obiektu przemysłowego,- przeprowadzanie obchodów,- obsługa komputera
Arma Sp. z o.o. - 2017-03-16 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

FRYZJER - do 2 000 PLN

Strzyżenia, modelowania, obsługa klienta, upięcia, koloryzacja.
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO - do 2 000 PLN

Bieżąca techniczna obsługa pralni.
Rawa Wash Sp. z o.o. - 2016-10-13 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

MECHANIK - 997,4 PLN

Przyjmowanie do naprawy maszyn i urządzeń oraz ich części składowych. Planowanie napraw, zaopatrzenie w części zamienne, materiały pędne, smary.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarz, sanitariatów.
kontakt przez PUP - 2017-05-29 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

PRASOWACZ - od 1 850 PLN

Prasowacz - prasowanie odzieży.
Rawa Wash Sp. z o.o. - 2016-02-22 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

SPEDYTOR W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - od 4 000 PLN

Samodzielne zarządzanie flotą pojazdów w transporcie międzynarodowym.
"BERTRANS" S.A. - 2016-01-28 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

OPERATOR PILARKI CNC ORAZ PIŁY PANELOWEJ - od 2 500 PLN

Obsługa maszyn CNC, wycinanie formatek z płyty wiórowej.
FABRYKA MEBLI "RAWA" SP. Z O.O. - 2016-09-23 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

Obsługa urządzeń biurowych, zapoznanie się z zasadami działania systemów informatycznych, pomoc przy obsłudze beneficjenta, pomoc w przygotowaniu korespondencji, archiwizowanie dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Wykonywanie prac biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 1 500 PLN

Obsługa połączeń wychodzących, oferowanie usług kredytowych i ubezpieczeniowych.
Contact Center Sp. z o.o. - 2017-03-01 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

MALARZ - GIPSIARZ - do 2 000 PLN

Malowanie, szpachlowanie, prace remontowo-budowlane.
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

Obsługa komputera, programu photoshop, obsługa klienta, sprzedaż artykułów fotograficznych.
FOTO MILEJKA MICHAŁ ŚMIECHOWSKI - 2017-03-03 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

Bezpośrednia obsługa klienta, przyjmowanie i wydawanie towaru, zamówienia.
ZAKŁAD BUDOWNICTWA OGÓLNEGO "IZOL-BUD" s.c. Zbigniew Badowski, Mieczysława Badowska - 2016-05-18 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

KONTROLER JAKOŚCI PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH - od 1 850 PLN

ocena jakości wyrobu gotowego, nadzór nad dokumentacją systemową
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Biała Rawska (łódzkie)

PROMOTOR, HOSTESSA - do 12 PLN

promowanie produktów, sprzedaż, raportowanie
kontakt przez OHP - 2016-05-06 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

Prowadzenie spraw bieżących Spółdzielni, sporządzanie dokumentacji Spółdzielni, obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

DEKORATOR WYROBÓW CUKIERNICZYCH - do 1 850 PLN

przygotowanie masy do dekoracji wyrobów, dekoracja ciast, tortów.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Biała Rawska (łódzkie)

MECHANIK-WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

Wymiana opon, wyważanie kół, drobne naprawy mechaniczne.
"ANIA" Anna Siudzińska - 2016-08-26 - Pukinin (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 100 PLN

Zrywanie, zwożenie i sortowanie jabłek, układanie w chłodni, załadunek owoców.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Wilcze Piętki (łódzkie)

pomoc przy wykonywaniu zadań w referacie organizacyjnym
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

NAUCZYCIEL ŚWIETLICY - 997,4 PLN

wspomaganie nauczyciela świetlicy
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Lubania (łódzkie)

POMOCNIK STOLARZA - do 2 000 PLN

Prace przy maszynach stolarskich i roboty ręczne jak oczyszczanie, szpachlowanie oraz malowanie.
Z.P.U. "DREWNOBUD" Grzegorz Libera - 2017-04-28 - Chrząszczew (łódzkie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie zadań ślusarza ze znajomością maszyn rolniczych. Znajomość szlifowania specyficznych elementów do maszyn rolniczych.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 1 850 PLN

Prowadzenie sadu, uprawa roli. Prace ochronne i pielęgnacyjne w sadzie jabłoniowym, wiśniowym, gruszkowym oraz w uprawach truskawek, porzeczek, kapusty pekińskiej i głowiastej.Cięcie sadu (letnie, zimowe)w nasadzeniu szpalerowym, dubeltowym, na podkładkach silnie/słabo rosnących oraz na długopędach. Obsługa i znajomość budowy maszyn rolniczych i sadowniczych, przeporwadzanie bieżących napraw. Sadzenie, wiązanie drzew owocowych, budowanie rusztowań, podłączanie nawodnienia. Zbiór, sorotowanie owoców. Organizacja załadunku towarów i organizacja pracy pracowników sezownych z Ukrainy zatrudnionych w gospodarstwie.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Wilcze Piętki (łódzkie)