Praca CUKIERNIK (ŻAGAŃ) Żagań OPTIMUM-S SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Spółdzielcza 2, 68-100 Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: Produkcja wyrobów cukierniczych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK (ŻAGAŃ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żagań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żagański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żagań

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Książeczka sanitarno - epidemiologiczna

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy:
OPTIMUM-S SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv lub skierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - złożenie CV, Godziny : 8-14

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żagański

Gmina pracodawcy: Żagań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żagań

Ulica pracodawcy: Spółdzielcza

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
PRODUKCJA ŚWIEŻYCH WYROBÓW CIASTKARSKICH I CIASTEK, pieczywa, tortów, ciast

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*