Praca INSPEKTOR W ZESPOLE OBSŁUGI KLIENTA SPP Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
wystawianie abonamentów,rozpatrywanie reklamacji,obsługa klienta,realizacja operacji gotówkowych i bezgotówkowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR W ZESPOLE OBSŁUGI KLIENTA SPP

Data zakończenia pracy: 01.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejetności pracy w zespole, obsługi komputera, radzenia sobie w sytuacjach stresujących

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Ślusarz
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Kiełczewo (wielkopolskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 2 000 PLN

tworzenie materiałów graficznych, kreowanie marki, obróbka zdjęć
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Kraków (małopolskie)

(IŁŻA) - POMOCNIK HUTNIKA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Maków (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA (STAŻ) - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa skanera, kontrola terminów przydatności towarów, obsługa kas i terminali płatniczych
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Lubin (dolnośląskie)

KONSERWATOR - od 2 000 PLN

Konserwator budynków, prace ogólnobudowlane, naprawcze, itp., "złota rączka".
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Rząska (małopolskie)

OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH - od 4 200 PLN

obsluga maszyn, np. koparki, koparko-ładowarki, ładowarki teleskopowej. Miejsce wykonywania pracy- kraj.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Nowy Garwarz (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- obsługa urządzeń sklepowych- obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Stary Uścimów (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

obsługa klientów, odpowiedzialność za rozwijanie sprzedaży w firmie, pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa stałych, głównie pochodzenia wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Jabłonowo (mazowieckie)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI - od 1 850 PLN

Nauczanie matematyki w szkole podstawowej i w gimnazjum
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Smardzewice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - LABORANT - 997,4 PLN

Sprzedawca - laborant
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

INSTRUKTOR JAZDY KONNEJ/HIPOTERAPEUTA - od 925 PLN

Instruktor jazdy konnej/hipoterapeuta
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Łapino Kartuskie (pomorskie)

POZOSTAŁY MONTER LINII ELEKTRYCZNYCH - od 1 750 PLN

Wymagania pracodawcy: wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, uprawneinia SEP kat. E uprawneinia udt do obsługi urzadzeń trnasportu bliskiego. Zakres obowiązków: montaż urzadzen elektroenergetyczych, budowa linii kablowych NN oraz SN, montaz instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Lipnica (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Obróbka wstępna warzyw , owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków (mycie, obieranie , czyszczenie), Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

POMOC PRZY SPRZEDAŻY - od 2 100 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 900 PLN

Kierowanie samochodem ciężarowym, załadunek, rozładunek, sprawdzanie stanu technicznego pojazdu
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 2 600 - 3 000 PLN

Wykonywanie domów z bali, obróbka drewna, prace monterskie
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Ochotnica Górna (małopolskie)

MAGAZYNIER-SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

według zakresu obowiazków
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Jadów (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI ORMIAŃSKIEJ - od 1 850 PLN

przygotowywanie potraw kuchni gruzińskiej i ormiańskiej
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Łódź (łódzkie)

639S SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU - 2 000 - 3 000 PLN

bieżąca obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 1 850 PLN

Wydawanie, przygotowanie, segregacja towaru, zbieranie zamówień, realizacja zamówień
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Namysłów (opolskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 13 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Chin, obsługa poczty w języku chińskim, dbanie o relacje z klientami
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Lubsko (lubuskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Strzegowo (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 387,5 PLN

Wykształcenie zawodowe, doświadczenie w zawodzie, praca na 3/4 etatu, książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Kontakt osobisty z pracodawcą.
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Rydułtowy (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

podawanie towaru, układanie, sprzątanie, zamawianie towaru, obsługa klienta, obsługa kasy fisklanej,
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Szydłowo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Dzierzgoń (pomorskie)

REFERENT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kwidzyn (pomorskie)