Praca INSPEKTOR W ZESPOLE OBSŁUGI KLIENTA SPP Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
wystawianie abonamentów,rozpatrywanie reklamacji,obsługa klienta,realizacja operacji gotówkowych i bezgotówkowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR W ZESPOLE OBSŁUGI KLIENTA SPP

Data zakończenia pracy: 01.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejetności pracy w zespole, obsługi komputera, radzenia sobie w sytuacjach stresujących

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 400 PLN

montaż instalacji wodociągowych, pomp ciepła i kotłów gazowych
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Skrzeszew (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

uczestniczenie w przyjmowaniu i wydawaniu towarów, poznanie asortymentu towarowego, wycena oraz metkowanie towarów, eksponowanie towarow na półkach.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Gostynin (mazowieckie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

zapoznanie z regulaminem i wewnetrznymi procedurami firmy, zapoznanie z asortymentem towarowym, cenami i rabatami, zapoznaie z reklamacjami, obsługa programu Subiekt oraz programów wewnętrznych firmy
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

OPERATOR MASZYN - od 2 250 PLN

Pakowanie wyrobu gotowego zgodnie ze standardem poprzez sprawowanie technicznego nadzoru nad całością linii pakującej i bezpośrednią obsługę maszyny, ew. patelni.Wykonywanie regulacji, przezbrojeń maszyn i przejść asortymentowych.Kontrola parametrów jakościowych procesu pakowania m.in. poprawne kodowanie czytnika kodu kreskowego.4.Kontrola dekodera metalu i innych elementów maszyny.5.Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.6.Czyszczenie maszyn i urządzeń zgodnie ze standardami.7.Przestrzeganie zasad BHP8.Praca stojąca
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Morawica (małopolskie)

ROBOTNIK OCZYSZCZANIA MIASTA - od 1 850 PLN

wykonywanie prac w zakresie utrzymania czystości porządku na ulicach, pasach publicznych, chodnikach oraz alejach parkowych, koszenie trawy
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Chełm (lubelskie)

obsługa klienta i kasy fiskalnej,wykładanie i metkowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Zambrów (podlaskie)

POMOC NAUCZYCIELA TERAPEUTY/ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - 997,4 PLN

Zapewnienie bezpieczeństwa podopiecznym, pomoc w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej, przygotowanie pomocy terapeutycznych, wspieranie uczestników w czynnościach dnia codziennego. Staż dla osób do 30r.z
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ - od 2 250 PLN

montaż towarów, dostawa towaru do klienta
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

STARSZY ANALITYK - IMR - od 12 000 PLN

Ocena użyteczności tworzonych przez zespół Market Risk modeli, przeprowadzanie analizy w celu oceny funkcjonalności zaproponowanych modeli oraz identyfikacji ograniczeń, współpraca z innymi członkami zespołu IMR na świecie, raportowanie do działu globalnego IMR, przygotowywanie updateów, wspieranie oraz szkolenie nowych pracowników zespołu, budowanie relacji z innymi zespołami, szczególnie członkami zespołu odpowiedzialnego za tworzenie modeli.
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK JAKOŚCI - 997,4 PLN

Zakres obowiązkó zgodny z Programem Stażu dołączonym do wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Żywiec (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

praca biurowa, obsługa klientów wystawianie dokumentów WZ, faktur VAT,tworzenie raportów.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Aleksandria (śląskie)

BARMAN - do 2 100 PLN

przygotowywanie, eksponowanie, wydawanie (sprzedawanie), serwowanie towarów handlowych oraz wyrobów kulinarnych i napojów różnego typu
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

MURARZ - od 2 850 PLN

murarz
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Obsługa interesantów, wykonywanie prac administracyjno-biurowych, obsługa urządzeń biurowych, archiwizacja dokumentów, obsługa programów komputerowych
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Wejherowo (pomorskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szwaczka
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

STAJENNY - od 925 PLN

prace związane z obrządzaniem koni od podkucia do umycia, przetrenowanie na padoku, karmienie koni, czyszczenie boksów końskich
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Wólka Pęcherska (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

MALARZ BUDOWLANY - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Chudek (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 875 PLN

naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Leszno (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 000 PLN

pracownik produkcyjny
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Skwierzyna (lubuskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Rogoźnica (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Fizjoterapeutastaż w godz 8-16
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - 997,4 PLN

WG STANOWISKA
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI STAŻ EFS-RPO (ZIELONA GÓRA) - 997,4 PLN

praca w zakresie administracji i zarządzania podległymi nieruchomościami
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Zielona Góra (lubuskie)

KASJER - od 2 300 PLN

OFERUJEMY-atrakcyjne i konkurencyjne warunki zatrudnienia-umowę o pracę w pełnym wymiarze-możliwość rozwoju zawodowego-przed rozpoczęciem pracy profesjonalne szkolenia wyjazdowe pełnopłatne-elastyczne godziny pracy ( w przypadku uczniów i studentów)-miłą i przyjazną atmosferę pracyOCZEKUJEMY-chęci do pracy oraz pozytywnego nastawienia życiowego a także miłej prezencji-uczciwości i odpowiedzialności-doświadczenia (będzie dodatkowym atutem aczkolwiek nie jest niezbędne)
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Kielce (świętokrzyskie)

KSIĘGOWA - 2 600 - 2 700 PLN

Prace pomocnicze w księgowości.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Gdańsk (pomorskie)

MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - od 2 000 PLN

Uwaga! Oferta na stanowisko refundowane przez PUP, dla osób bezrobotnych w wieku do 30 lat, zarejestrowanych w PUP.Zakres obowiązków:montowanie maszyn i urządzeń z podzespołów, sprawdzanie poprawności działania urządzeń, ; serwisowanie zamontowanych urządzeń; dobór odpowiednich części zamiennych i podzespołów
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Szabda (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Bytnica (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta w sklepie spożywczym
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Simoradz (śląskie)