Praca INSPEKTOR DO SPRAW TECHNICZNYCH Konin LEROY MERLIN POLSKA SPÓŁKA Z O.O.

Miejsce pracy:
62-510 Konin, powiat: m. Konin, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
dobry stan techniczny budynków i urządzeń, czuwanie nad terminowością okresowych przeglądów, zapwenienie bieżących napraw,wykonywanie drobnych prac remontowych i renowacyjnych, koordynacja prac ekip zewnętrznych przy przebudowach i napraw.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
praca w godz. od 06.30 do 14.30 i od 13.00 do 21.15

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR DO SPRAW TECHNICZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Konin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Konin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Konin

Zawód: administrator nieruchomości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 300 PLN

Data zakończenia pracy: 01.05.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: OBSŁUGA WÓZKÓW WIDŁOWYCH

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
uprawnienia SEP (20KV), uprawnienia do obsługi instalacji i kodów gazowych.

Nazwa pracodawcy: LEROY MERLIN POLSKA SPÓŁKA Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: aplikować przez stronę internetową: www.kariera.leroymerlin.pl, Godziny : -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Konin

Gmina pracodawcy: Konin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Konin

Profil działalności pracodawcy: Pozostała sprzedaż hurtowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Zawód wykonywany przez pracownika: administrator nieruchomości

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 22.09.2015