Praca INKASENT Orchówek Spółka Wodno-Ściekowa J.Białe-Glinki Orchówek

Nadbużańska 81, 22-200 Orchówek, powiat: włodawski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Odczyt wodomierzy i wystawianie faktur, kontrola prawidłowości montażu wodomierzy, legalizacja, plombowanie, sporządzanie umów z kontrahentami, sporządzanie zestawień miesięcznych i rocznych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 200 - 2 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INKASENT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Orchówek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: włodawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Włodawa

Zawód: inkasent

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 200 - 2 800 PLN

Data zakończenia pracy: 15.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat B

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Po okresie próbnym istnieje możliwość otrzymania umowy o pracę na czas nieokreślony.

Nazwa pracodawcy:
Spółka Wodno-Ściekowa J.Białe-Glinki Orchówek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV + dokumenty potwierdzające kwalifikacje

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: włodawski

Gmina pracodawcy: Włodawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Orchówek

Ulica pracodawcy: Nadbużańska

Numer budynku pracodawcy: 81

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie

Zawód wykonywany przez pracownika: inkasent

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.02.2016