Praca INKASENT Polanica-Zdrój Centrum Usług Specjalistycznych Kancelaria Radcy Prawnego LEGE ARTIS ARKADIUSZ SZYMKIEWICZ 2. AB-AUTO CENTRUM Barbar

Zwycięzców 5, 57-320 Polanica-Zdrój, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
pobieranie opłat na parkingu samochodowym.Wystawianie paragonów,utrzymanie terenu parkingu w czystości.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Nazwa stanowiska: INKASENT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Polanica-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Polanica-Zdrój

Zawód: inkasent

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Inkasent

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: dyspozycyjność

Nazwa pracodawcy:
Centrum Usług Specjalistycznych Kancelaria Radcy Prawnego LEGE ARTIS ARKADIUSZ SZYMKIEWICZ 2. AB-AUTO CENTRUM Barbar

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Polanica-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Polanica-Zdrój

Ulica pracodawcy: Zwycięzców

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: inkasent

Podobne oferty pracy

KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 750 PLN

W ZAWODZIE
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Kłodzko (dolnośląskie)

KELNER - od 2 300 PLN

obsługa kelnerska gości restauracji, serwowanie dań i napoi, dbałość o wygląd restauracji, znajomość języka angielskiego komunikatywnie lub j. niemieckiego
HOTEL SPA Dr Irena Eris POLANICA ZDRÓJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-16 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż i ekspozycja odziezy używanej
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

INKASENT - od 2 500 PLN

odczyty liczników energii elektrycznej, obsługa techniczna odbiorców energii elektrycznej, praca na terenie Regionu Wolsztyn, wysokość wynagrodzenia 2 500- 3 500, kontakt e-mail: enea.pomiary (at) enea.pl
ENEA POMIARY SP. Z O.O. - 2016-01-28 - Wolsztyn (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWYCH - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - 1 850 - 2 500 PLN

Montaż instalacji C.O., wod-kan, gaz, rekuperacji.
WALDEMAR JANISZEK HYDRO-HEIZ TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA - 2016-10-18 - Szczytna (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 020 PLN

obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie zamówień od klientów, doświadczenie mile widziane
BROASTER Polska Sp. z o.o. - 2016-11-07 - Kłodzko (dolnośląskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

obsługa gości hotelowych, prowadzenie dokumentacji pobytowej, obsługa programu hotelowego
PB MARGO Mariusz Czapiewski - 2016-05-23 - Ludwikowice Kłodzkie (dolnośląskie)

WYCHOWAWCA MŁODZIEŻY - 1 965 - 2 165 PLN

realizacja zajęć wychowawczych z młodzieżą, współpraca z rodzicami i pracodawcami, prowadzenie bieżąćej dokumentacji
OHP Dolnośląska Wojewódzka Komenda Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży - 2016-09-09 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

sprzedaż artykułów, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej oraz terminala, sporzadzanie zamówień, przyjmowanie towaru, dbanie o ekspozycję towaru i wizerunek sklepu
SKLEP OBUWNICZY I ODZIEŻOWY DOROTA MARKIEWICZ - 2015-11-25 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

przyjmowanie zamówień od klientów, obsługa klientów, przygotowywanie imprez okolicznościowych, dbanie o porządek na stanowisku pracy
GRZEGORZ MOKOSA 1. PPTU 'ALWIK' DOM NAD WODOSPADEM 2. PPTU 'ALWIK' - 2016-06-07 - Międzygórze (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

Obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

INŻYNIER LEAN - od 2 600 PLN

W firmie: - nauczysz się optymalizować procesy produkcyjne irozwiązywać problemy techniczne, - analizować dane wejściowe wprocesie wdrażania nowych lub zmiany w obecnych produktach, -nauczysz się stosować narzędzia LEAN (VSM, SMED, TPM, CBR...) -dowiesz się czym jest chaku-chaku, hanedshi, heijunka, TPS - będzieszwiedział jak rozwiązywać problemy przy wykorzystaniu 5 WHY, 7ways,3P, A3, - będziesz odpowiedzialny za organizowaniemiędzynarodowych action workoutów, - będziesz miał możliwośćuzyskania certyfikatu Green Belt Six Sigma, - staniesz się AmbasadoremKultury LEAN w fabryce. Umiejętności i uprawnienia: Jeżeli: - jesteś inżynierem (preferowane kierunki: mechanika, automatyka, mechatronika lubbudowa maszyn), - szukasz ambitnej pracy w międzynarodowym środowisku, - marzysz o realizacji ciekawych projektów ozasięgu globalnym, - czerpiesz satysfakcję z rozwiązywanych problemów, - jesteś samodzielny, zaangażowany w pracę oraz otwarty i komunikatywny.
GE POWER CONTROLS POLSKA Sp. z o.o. - 2016-03-15 - Kłodzko (dolnośląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

wyjazd do hurtowni,giełdy po towar(warzywa . owoce,art,spożywcze)dostarczanie i wyładowywanie towaru na sklepy.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Kłodzko (dolnośląskie)

sprzedaz posiłków, obsługa sali
Ośrodek wypoczynkowy POD SZCZELIŃCEM Karol Rzeszotko - 2016-02-26 - Karłów (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

obsługa gości hotelowych z zakresu zabiegów SPA.Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Wykonywanie masaży.
"ARATEUSZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-21 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowanie posiłków.Obsługa gosci restauracji.
GRUPA ŁAPAJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-11-17 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

POMOC BIUROWA - od 2 000 PLN

prowadzenie kasy, znajomość zakresu pracy intendenta, naliczanie płac, obsługa magazynu spożywczego, pozostałe prace biurowe.
DOM DZIECKA DOMASZKÓW - 2016-07-06 - Domaszków (dolnośląskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

ochrona mienia przed kradzieżą, rabunkiem, dewastacją, pożarem, bezposrednia ochrona życia i zdrowia powierzonych osób, reagowanie na alarmy, nawiązanie kontaktu z przełożonym, policją, starżą pożarną
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

miedzynarodowy przewóz towarów
Tadeusz Kułaczkowski "GLOBUS" Transport i Spedycja - 2016-08-30 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

- sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych oraz sanitariatów- sprzątanie hali produkcyjnej - ciągi komunikacyjneMile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
"POZIOM" Sp.zo.o - 2016-07-05 - Jaszkowa Dolna (dolnośląskie)

BRYGADZISTA - od 1 800 PLN

realizowanie bieżącego planu produkcji,wykonywanie prac poleconych przez bezpośredniego przełożonego
GE POWER CONTROLS POLSKA Sp. z o.o. - 2015-12-22 - Kłodzko (dolnośląskie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - od 2 057 PLN

praca w recepcji w hotelu, obsługa gości hotelowych
GRUPA ŁAPAJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K - 2016-02-19 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

Przygotowanie potraw, ustalanie karty dań
WOJCIECH KORZENIOWSKI PUH KORZON WOJCIECH KORZENIOWSKI - 2016-09-28 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I SPRZEDAŻY - 2 000 - 2 500 PLN

Analizowanie rynku i ofert konkurencji: Opracowywanie propozycji i nadzorowywanie realizacji strategii i planów marketingowych.Rozpoznawanie i analizowanie potrzeb klinentów oraz ustalenie ich hierarchii; Analizowanie czynników wywierających znaczący wpływ na poziom sprzedaży i prognozowanie popytu rynkowego z zakresu działalności marketingowej oraz statystyk sprzedażowych; Bieżaca obsługa graficzna materiałów informacyjnych, technicznych i promocyjnych. Pomoc w realizacji programów sprzedażowych i promocyjnych. Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
ASKMED Sp. z o.o.- Sanatorium Polanica - 2016-01-13 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

DEKARZ-BLACHARZ - 12 - 14 PLN

wykonywanie prac budowlanych w zależności od stanowiska.
TADEUSZ BAR Zakład Budowlano-Usługowo-Handlowy "BAR-BUD" - 2016-11-04 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 10 PLN

Kompleksowe prowadzenie kuchni
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

INKASENT - 2 500 - 3 500 PLN

odczyty liczników energii elektrycznej
ENEA POMIARY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-29 - Zielona Góra (lubuskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed