Praca INFORMATYK Lublin Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Lublinie

Miejsce pracy:
LIPOWA 1a, 20-950 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
zgodnie ze stanowiskiem; wykształcenie średnie techniczne; znajomość systemów teleinformatycznych MON, doświadczenie min. 2 lata; organizowanie i monitorowanie zasad właściwego użytkowania sprzętu teleinformatycznego przez pracowników; instalowanie, konfigurowanie i utrzymywanie w stałej gotowości do użytkowania sprzętu teleinformatycznego;

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lublin

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 300 PLN

Data zakończenia pracy: 08.05.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Technik informatyk*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: INFORMATYKA

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: znajomość systemów teleinformatycznych MON

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Lublinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: LIPOWA

Numer budynku pracodawcy: 1a

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.01.2016