Praca BARMAN Bukowina Tatrzańska Firma WODZIAK S.A

Stanowisko: BARMAN

Wynagrodzenie: od 925 PLN

Zakres obowiązków: realizacja zamówień , zapewnienie najwyższego poziomu obsługi

Data publikacji: 2016-03-15

Lokalizacja: Bukowina Tatrzańska (małopolskie)

Pracodawca: Firma WODZIAK S.A

Wierch Głowdowski 56, 34-530 Bukowina Tatrzańska, powiat: tatrzański, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
realizacja zamówień , zapewnienie najwyższego poziomu obsługi

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bukowina Tatrzańska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tatrzański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bukowina Tatrzańska

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Barman (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Nazwa pracodawcy: Firma WODZIAK S.A

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tatrzański

Gmina pracodawcy: Bukowina Tatrzańska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bukowina Tatrzańska

Ulica pracodawcy: Wierch Głowdowski

Numer budynku pracodawcy: 56

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Zawód wykonywany przez pracownika: barman