Praca (IŁŻA) PRACOWNIK BIUROWY Iłża kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Iłża, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: (IŁŻA) PRACOWNIK BIUROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Iłża

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.09.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, utrzymanie porządku, pilnowanie terminu, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Piła (wielkopolskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac: proste ściegi, łączenie boków, odszywanie kieszeni, stójek, ozdobne stębnówki, lamowanie szwów.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Gostynin (mazowieckie)

HYDRAULIK-PALACZ C.O. - do 1 850 PLN

Konserwacja instalacji wodno-kanalizacyjnej, konserwacja instalacji centralnego ogrzewania, konserwacja instalacji co kotłowni ( w tym obsługa kotłów na zastępstwo za nieobecnego palacza), spawanie.
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

MONTER BLOCZKÓW GIPSOWYCH - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Warszawa (mazowieckie)

SEKRETARKA - od 2 000 PLN

Zapoznanie sie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości w sprawie przepisów o biurowości i ewidencji operacji finansowych, zapoznanie sie z dokumentacją obowiązującą w Kancelarii, przyjmowanie korespondencji i segregowanie pism do poszczególnych spraw, zakładanie akt egzekucyjnych KM, KMP, KMS, dokumentacja wpisów w repertoriach i skorowidzach, przyjmowanie wniosków egzekucyjnych i sprawdzanie zgodności wymaganych dokumentów, zapoznanie sie z programem Komornik SQL, rejestracja wniosków w programie, wydawanie zaświadczeń o stanie egzekucji, udzielanie odpowiedzi i informacji na wnioski stron, wydruki repertoriów i zestawień spraw egzekucyjnych, pełna obsługa programu SQL.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 11 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KSIĘGOWEGO - 997,4 PLN

p[rzyjmowanie dokumentacji,wydawanie przelewów,segregowanie,rozliczanie pod nadzorem pracownika
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

- zapoznanie isę z rodzajami stosowanych materiałów do robót brukarskich,dobieranie i praktyczne ich stosowanie
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Lubiczyn (lubelskie)

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Izdebki (podkarpackie)

ROBOTNIK ROZBIÓRKI BUDOWLI - od 1 850 PLN

PRACE BUDOWLANE
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Wielichowo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

sprzedaz towarów obsługa kasy
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Świętochłowice (śląskie)

ASYSTENT DORADCY TECHNICZNO-HANDLOWEGO - do 2 200 PLN

Monitoring i analiza rynku branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Przygotowanie i wdrażanie działań marketingowych. Prezentowanie oferty firmy. Uczestniczenie w rozmowach handlowych. Realizacja zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Gdańsk (pomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie wyższe; mie widziane doświadczenie; obsługa kasy fiskalnej; Zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych i elektroterapii; prowadzenie ćwiczeń indywidualnych, grupowych oraz gimnastyki korekcyjnej; prowadzenie wywiadu z pacjentem przed zabiegiem; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Zabrze
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Zabrze (śląskie)

GLAZURNIK - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac glazurniczych i posadzkarskich. Wykształcenie zawodowe - budowlane. Doświadczenie zawodowe 3 lata.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Marki (mazowieckie)

TECHNIK CYFROWYCH PROCESÓW GRAFICZNYCH - od 1 850 PLN

obsługa komputera,realizacja zamówień
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Częstochowa (śląskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

Przyjmowanie i wydawanie z magazynu, prowadzenie odpowiedniej dokumentacji magazynowej, zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem, czynny udział w inwentaryzacji.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Klepacze (podlaskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Przeworsk (podkarpackie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

tynkowanie, ocieplanie ścian budynków
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Konstantynów Łódzki (łódzkie)

ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH - 997,4 PLN

zadania związane z opracowywaniem i zapisywaniemprzesyłek, rozliczaniem listonoszy, przyjmowanie przesyłek od masoqwych nadawców
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR WTRYSKARKI + ST FP - 997,4 PLN

- nadzór nad prawidłowym procesem wtrysku,- samokontrola i ocena wizualna wyrobu,- prowadz. zapisów sranowiskowych,- realzaicja planu produkcji pod względem ilościowym, jakościowym
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Łódź (łódzkie)

GOSPODARZ DOMU - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Kłodzko (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

- kompletowanie dokumentacji projektowej i budowlanej,- archiwizacja korespondencji dotyczącej kontraktu budowlanego,- prowadzenie korespondencji w zakresie wsparcia technicznego,- tworzenie harmonogramów rzeczowo - finansowych,- obsługa administracyjno - biurowa kontraktu budolanego,- analiza i weryfikacja dokumentacji kontraktowej wraz z dokumentacją projektową i budowlaną.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Ruda Śląska (śląskie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI STALI - od 2 500 PLN

Obsługa maszyn do obróbki stali tj.: do profilowania stali i do cięcia wzdłużnego stali
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Brzeziny (łódzkie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 1 200 PLN

aktywna sprzedaż produktów chińskich przez telefon, udzielanie klientom informacji o produktach firmy, obsługa firmowej poczty elektronicznej
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Murowanie ścian, tynkowanie. Miejsce pracy: Łódź oraz teren całego kraju.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Jaworzno (śląskie)

ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE - do 1 850 PLN

Monter ociepleń budynków wykonuje izolacje termiczne ścian zewnętrznych obiektów budowlanych metodą lekką mokrą. 32 godzin pracy tygodniowo.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Wrocław (dolnośląskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

kontakt z klientem, w tym z klientem pakistańskim; pozyskiwanie kontrahentów międzynarodowych i krajowych; podróże służbowe do Pakistanu.
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Łódź (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed