Praca HYDRAULIK - PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY Iława Zakład Ogólnobudowlany Hydro-Lux

Miejsce pracy:
14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, kotłowni, pomp ciepła, instalacji solarnych, przydomowych oczyszczalni ścieków, systemów kominkowych, armatury sanitarnej, prace ogólnobudowlane

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 2.000 zł brutto - 3.000 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK - PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Iława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Iława

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 3 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Hydraulik (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_1: kurs zawodu spawacz

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie jako hydraulik 2-3 lata. Kontakt tel: 510-708-762 lub 516-874-939

Nazwa pracodawcy: Zakład Ogólnobudowlany Hydro-Lux

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

1 Maja 8B, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Adres strony pracodawcy: www.hydrolux.com.pl

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 8B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.12.2015