Praca HYDRAULIK Studzienice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Studzienice, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Prace hydrauliczne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Studzienice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bytowski

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Wojska Polskiego 6, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: bytowski

Gmina pracodawcy: Bytów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bytów

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.08.2016

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POWYŻEJ 3,5 TONY - od 2 000 PLN

załadunek, przewóz, rozładunek materiałów budowlanych, serwisowanie i bieżąca kontrola zużycia samochdów ciężarowych jak również dbanie o ich stan techniczny i wygląd, wypełnianie dokumentów potwierdzających przywóz lub odbieranie materiałów budowlanych.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Złotoryja (dolnośląskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Gdańsk (pomorskie)

MAGAZYNIER - ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 1 850 PLN

Wg załącznika
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 850 PLN

obsługa maszyn,obróbka tworzyw ztucznych (płyty Plexi,PCV)
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Częstochowa (śląskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA INSTALACJI SANITARNYCH - od 2 500 PLN

Projektowanie instalacji sanitarnych.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Siedlce (mazowieckie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Zapewnienie prawdłowego prowadzenia i obiegu dokumentacji medycznej. Obsługa kancelaryjna oddziału. Weryfikacja uprawnień pacjentów w sytemie e-wuś.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Płock (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Sprzątanie pomieszczeń; prace remontowo-konserwatorskie w budynku szkoły oraz na terenie wokół budynku; porządkowanie pół meblowych umieszczonych w przedszkolu; sadzenie roślin i konserwacja urządzeń na terenie zielonym wokół placówki; odkurzanie sprzętu i akt.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Pokrzydowo (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK ORGANIZACJI PRODUKCJI - od 1 750 PLN

przygotowanie produkcji,obsługa programu Top Solid Viwer
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia. Prace budowlane.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Rybnik (śląskie)

POZOSTALI MECHANICY POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

czyszczenie aut, drobne naprawy , konserwacja
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Łapy (podlaskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

pomoc w obsłudze klienta, przyjmowanie towaru, drobne prace porządkowe, wydawanie i przyjmowanie przesyłek awizowych, obsługa lottomatu, inne prace zlecone przez kierownika
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Pisarzowice (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa kancelaryjna Działu, wprowadzanie danych do podsystemu Egapoltax, wyszukiwanie tytułów wykonawczych do zajęć wierzytelności, archiwizacja dokumnetów
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Pszczyna (śląskie)

HANDLOWIEC - od 1 000 PLN

kontakt z dostawcami oraz odbiorcami, przygotowanie ofert oraz kosztorysów-branża budowlana stolarka okienna
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Skała (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 860 PLN

bezpieczny transport przewożonych ładunków, organizacja stanowiska pracy kierowcy, przygotowywanie samochodu do jazdy, kierowanie samochodem dostawczym, prowadzenie dokumentacji przewozu
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT RADCY PRAWNEGO (STAŻ) - 997,4 PLN

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK TECHNICZNY (S) - 997,4 PLN

Obsługa monitoringu, prace techniczne związane z utrzymaniem budynku, bieżąca konserwacja urządzeń technicznych, obsługa techniczna imprez artystycznych oraz kina
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Tarnów (małopolskie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Zielona Góra (lubuskie)

RECEPCJONISTKA + ST REZERWA - 997,4 PLN

- obsł. komp.,- obsł. gości,- rejestracja długości pobytu,- wydawanie kluczy od pokoi gościom,-
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - do 1 800 PLN

Wykształcenie: zawodowe; mile widziane doświadczenie zawodowe w branży spożywczej; umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy; zakres obowiązków: profesjonalna i uprzejma obsługa klientów, dbanie o wizerunek sklepu, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru i dbanie o jego ekspozycję, utrzymanie porządku w sklepie; 130 godz./m-c w godz. 6:00-22:00 + weekendy; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Gliwice (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

sprzedaż w sieci PLAY
kontakt przez PUP - 2016-07-17 - Myślenice (małopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI - 997,4 PLN

Pracownik działu logistyki
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Kuzki (świętokrzyskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

Kontakty handlowe na rynku wschodnio-europejskim ,reprezentowanie firmy na rynku wschodnim, monitorowanie rynku , zbieranie informacji na temat działań konkurencji, pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie rozmów handlowych z klientami oraz aktywny udział podczas negocjacji
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Potok (lubelskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ- STAŻ EFS POWER II 106 - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej- staż EFS POWER II 106
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Września (wielkopolskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZEDAWCA K/M - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Warszawa (mazowieckie)

zapoznanie z ofertą handlową, obsługa klienta, udzielanie porad klientom, układanie i uzupełnianie towaru na półkach, przestrzeganie zasad obiegu dokumentów handlowych, aktualizowanie cen towarów, utrzymanie stanowiska pracy w czystości
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Pińczów (świętokrzyskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - SPEDYTOR - od 1 850 PLN

Przyjęcie surowców do magazynu i wydawanie, przygotowywanie produktów do wysyłki, spedycja.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Wilamowice (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed