Praca HYDRAULIK Studzienice kontakt przez PUP

Stanowisko: HYDRAULIK

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Prace hydrauliczne

Data publikacji: 2016-08-03

Lokalizacja: Studzienice (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Studzienice, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Studzienice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bytowski

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Wojska Polskiego 6, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: bytowski

Gmina pracodawcy: Bytów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bytów

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.08.2016

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Szadek (łódzkie)

MURARZ-PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Opole (opolskie)

SZLIFIERZ - LITERNIK - od 1 850 PLN

Szlifowanie kamienia, piaskowanie liter, wykonywanie montażu pomników
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Jaworzno (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Obsługa interesantów. Obsługa urządzeń biurowych. Wystawianie faktur. Pisanie pism. Archiwizowanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Kozerki (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

obsługa klientów, odpowiedzialność za rozwijanie sprzedaży w firmie, pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI- STAŻ WRPO 105 - 997,4 PLN

Asystent do spraw księgowości- staż WRPO 105
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Września (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zapoznanie się z przepisami i regulaminami, organizacja planu dnia i obsługa biura (korespondencja, przesyłki), obsługa urządzeń biurowych, centrali telefonicznej oraz interesantów
kontakt przez PUP - 2017-06-29 - Krzepice (śląskie)

POKOJOWA - od 12 PLN

Utrzymanie czystości w hotelu
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Złockie (małopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

przepisywanie na komputerze decyzji, pism,archiwizacja dokumentów,przygotowywanie decyzji do wysyłki,
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Leszno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA- PRACOWNIK OBSLUGI BARU DPC ALG - od 1 750 PLN

przygotowywanie posiłków- hamburgery, hot-dog,rożno
kontakt przez PUP - 2015-04-14 - Wągrowiec (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta,
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Trzebinia (małopolskie)

SPRZEDAWCA X1 - 997,4 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Grzywna (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN - od 2 800 PLN

Obsługa maszyn (młyn do tworzyw sztucznych), drobne prace magazynowe.
kontakt przez PUP - 2017-09-14 - Częstochowa (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

utrzymywanie porzadku i czystości w kuchni, dbanie o powierzony sprzęt oraz pomieszczenia kuchenne, pomoc kucharzowi w przygotowywaniu potraw
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Ślesin (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

praca wg. programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Lubaczów (podkarpackie)

POSADZKARZ - 997,4 PLN

1. Wykonywanie, układanie płytek na posadzkach przy pomocy sprzętu pomocniczego.2. Mocowanie listew przy podłogach, układanie płytek na ścianach, fugowanie.3. Czyszczenie i mycie po fugowaniu.4. Powlekanie klejem podkładu oraz płytek i wykładzin, układanie ich i dociskanie do podkładu.5. Układanie nowych posadzek i nawierzchni podłogowych na podłogach istniejących.6. Przygotowywanie mieszanek cementowych, lastrykowych, estrychgipsowych, ksylolitowych itp. Sposobem ręcznym i zmechanizowanym.7. Przygotowywanie klejów, kitów, lepików, mas plastycznych stosowanych przy wykonywaniu podłóg.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Somonino (pomorskie)

POZOSTALI MECHANICY POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

czyszczenie aut, drobne naprawy , konserwacja
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Łapy (podlaskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie potraw.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Stalowa Wola (podkarpackie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Sydół (mazowieckie)

KELNER - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-05-30 - Dąbki (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

praca w sekretariacie; przygotowanie projektów pism, archiwizacja, wykonywanie zarządzeń sędziów i pracowników, obsługa komputera i urządzeń biurowych, prowadzenie urzadzeń ewidencyjnych
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 2 000 PLN

wg stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Kryspinów (małopolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie lekkie, wsyp do kołder i poduszek, możliwe szycie innych wyrobów pościelowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Swarzędz (wielkopolskie)

CZYNNOŚCI LOGISTYCZNE, MONTERSKIE, KONFEKCYJNE - od 13 PLN

Proste prace manualne; składanie pralek, lodówek; kontrola jakości; prace produkcyjne
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Wronki (wielkopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Czasław (małopolskie)

POMOCNIK MECHANIKA - 997,4 PLN

pr stażu
kontakt przez PUP - 2017-08-23 - Borowa (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - od 2 000 PLN

Pomoc przy załadunku, rozładunku, wybieranie i sortowanie , sadzenie i pielęgnacja i rozstawianie gotowych roślin na kontenerowniach.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Wodziczna (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANO-MOSTOWY - od 1 900 PLN

SZLIFOWANIE, GROSZKOWANIE, KŁUCIE BETONU, SZPACHLOWANIE, MALOWANIE, INIEKCJA, TORTRETOWANIE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, OBSŁUGA ELEKTORNARZĘDZI, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POW. 3m, MIN. 3LAT DOŚWIADCZENIA;
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)