Praca HYDRAULIK SIŁOWY Gdańsk S.M.Europe Ltd sp. z o.o.

Miejsce pracy:
Doki 1, 80-863 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Budowanie układów hydraulicznych oraz stosowanych rozdzielaczy, montaż i prefabrykacja instalacji siłowej na jachcie.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 22,92 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00.W okresie próbnym obowiązuje umowa zlecenie. Po okresie próbnym umowa o pracę. Wynagrodzenie netto 18 zł/h. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji.

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK SIŁOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: hydraulik

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 22,92 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe, 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku hydraulika, pracowitość, sumienność i uczciwość. Miejsce pracy: Gdańsk ul. Doki. Kontakt telefoniczny: 58/ 303-80-57 lub osobisty: ul. Doki 1, Gdańsk.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: S.M.Europe Ltd sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Telefon: 58/ 303-80-57meil: praca (at) boat.com.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Doki

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik