Praca HYDRAULIK Malbork RAT-INSTAL Instalarstwo-Sanitarne CO i GAZ Ludwik Ratkowski

Czereśniowa 11, 82-200 Malbork, powiat: malborski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Naprawa i montaż instalacji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 150 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Malbork

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: malborski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Malbork

Zawód: monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 150 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy:
RAT-INSTAL Instalarstwo-Sanitarne CO i GAZ Ludwik Ratkowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: malborski

Gmina pracodawcy: Malbork

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Malbork

Ulica pracodawcy: Czereśniowa

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

Zawód wykonywany przez pracownika: monter instalacji i urządzeń sanitarnych