Praca HYDRAULIK Ełk "HYDRO MAR" ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH KULIK MARIUSZ

Wojska Polskiego 57/4, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Monter instalacji i urządzeń sanitarnych (konserwator)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 600 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Po okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ełk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ełcki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ełk

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 600 PLN

Data zakończenia pracy: 05.10.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Hydraulik (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
"HYDRO MAR" ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH KULIK MARIUSZ

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Suwalska 38, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
cv, skierowania.Kontakt telefoniczny. Praca na terenie Ełku.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ełcki

Gmina pracodawcy: Ełk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ełk

Ulica pracodawcy: Suwalska

Numer budynku pracodawcy: 38

Nazwisko osoby zgłaszającej: Mariusz Kulik

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 06.07.2016