Praca HYDRAULIK Bogatki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Bogatki, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
wykonywanie instalacji zimnej i ciepłej wody, instalacji kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania zgodnie z dokumentacją projektową i zaleceniami nadzoru technicznego: wykonywanie prac budowlanych towarzyszących montażowi instalacji wodnych zgodnie z warunkami technicznymi oraz wykonanie i odbioru robót sanitarnych., kanalizacyjnych i grzewczych; montowanie urządzeń i aparatów grzewczych; montowanie przyborów sanitarnych i wyposażenia instalacji kanalizacyjnych,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bogatki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piaseczyński

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 300 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: czytanie rysunków technicznych

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Szkolna 20, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: piaseczyński

Gmina pracodawcy: Piaseczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piaseczno

Ulica pracodawcy: Szkolna

Numer budynku pracodawcy: 20

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik