Praca - HOSTESSA Warszawa kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: -rozdawanie materiałów promocyjnych.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 10 zł netto godzina

Nazwa stanowiska: - HOSTESSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 13 PLN

warunkiPracyIPlacy_powodOddelegowania: praca przez Agencje w Ostrowcu ul. Mickiewicza 30

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Dni i godziny pracy:9,10 kwietnia w godz. 12:00-16:0016,17 kwietnia w godz. 12:00-16:0023,24 kwietnia w godz. 12:00-16:007,8 maja w godz. 12:00-16:00MOŻLIWOŚĆ PRACY W POJEDYNCZE DNI!(tylko bardzo proszę uwzględnić to w odpowiedzi)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Młodzieżowe Centrum Kariery Ostrowiec Świętokrzyski

Sandomierska 26a, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: ostrowiecki

Gmina pracodawcy: Ostrowiec Świętokrzyski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrowiec Świętokrzyski

Ulica pracodawcy: Sandomierska

Numer budynku pracodawcy: 26a

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa

Podobne oferty pracy

PRACE PRZY INWENTARYZACJI - od 12 PLN

liczenie towaru, używanie skanera
kontakt przez OHP - 2016-04-21 - Gliwice (śląskie)

KIEROWCA C+E - 7 000 - 8 000 PLN

jw.
KUBIAK ENTERPRISE - MICHAŁ KUBIAK - 2016-09-05 - Warszawa (mazowieckie)

ZMYWACZ NACZYŃ - od 12 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK MYJNI - od 1 850 PLN

OBOWIĄZKI WYNIKAJĄCE Z ZAJMOWANEGO STANOWISKA
kontakt przez OHP - 2016-11-04 - Gdańsk (pomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Warszawa (mazowieckie)

FRYZJER/KA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 13 - 17 PLN

obsługa klientów i sprzedaż artykułów dostępnych w ofercie, przygotowywanie i podawanie deserów lodowych zgodnie z recepturami, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem oraz uruchomieniem punktu, utrzymywanie czystości w miejscu pracy
kontakt przez OHP - 2016-01-18 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w kuchni,przygotowywanie produktów,sprzątanie,serwowanie
kontakt przez OHP - 2016-02-18 - Słupsk (pomorskie)

INWENTARYZATOR - 15 - 16 PLN

liczenie towaru
kontakt przez OHP - 2016-12-07 - Wrocław (dolnośląskie)

HANDLOWIEC - od 1 880 PLN

handlowiec
kontakt przez OHP - 2016-02-26 - Rzeszów (podkarpackie)

PRAKTYKANT W ZESPOLE DS. RYNKU PRACY I ANALIZ DEMOGRAFICZNYCH - nieodpłatny

•udział w tworzeniu modeli ekonomicznych, statystycznych i matematycznych, pozwalających na ocenę skutków interwencji publicznych oraz zrozumienie procesów społeczno-ekonomicznych; udział w procesie implementacji modeli w środowisku R•wspieranie pozyskiwania danych służących opracowaniu i modyfikacji narzędzi analitycznych oraz diagnozie bieżących procesów społeczno-ekonomicznych (ze szczególnym uwzględnieniem danych dotyczących rynku pracy i zabezpieczenia społecznego)
KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW - 2016-03-07 - Warszawa (mazowieckie)

KOLPORTER - do 250 PLN

roznoszenie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-02-01 - Gorlice (małopolskie)

KONSULTANT - od 50 PLN

sprzedaż kosmetyków
kontakt przez OHP - 2016-12-22 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH - od 1 850 PLN

- praca na produkcji w dużej międzynarodowej firmie (branża motoryzacyjna)- uprawnienia do obsługi wózków widłowych- dbanie o porządek na stanowisku pracy- wymagane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym- gotowość do wyjazdu i pracę w innym mieście
kontakt przez OHP - 2016-05-25 - Rzeszów (podkarpackie)

MAGAZYNIER (843J) - 2 300 - 2 500 PLN

Przygotowanie zamówień.
ALIGA - KATARZYNA I PAWEŁ GAŁĄZKA SPÓŁKA JAWNA - 2016-09-22 - Warszawa (mazowieckie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - CZYNNOŚCI POMOCNICZE - od 10 PLN

Zamiatanie powierzchni podłóg, Mycie podłóg, Odkurzanie wykładzin dywanowych, Mycie wszelkich urządzeń sanitarnych armatury w pomieszczeniach sanitarnych wraz z dezynfekcją, Mycie ścian glazurowanych w toaletach, Sprzątanie aneksu kuchennego oraz sal konferencyjnych, Utrzymanie w czystości wycieraczek wejściowychMycie drzwi wejściowych do wind oraz kabin, parapetów i kaloryferów oraz okien
kontakt przez OHP - 2016-04-18 - Brzezówka (małopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn produkcyjnych, składanie drabin aluminiowych, montowanie rusztowań.
kontakt przez OHP - 2016-03-17 - Mników (małopolskie)

PAKOWACZ - od 10 PLN

Przygotowywanie i zabezpieczanie małych paczek do wysyłki
kontakt przez OHP - 2016-11-02 - Myślenice (małopolskie)

SPRZEDAWCA, EKSPEDIENT - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Warszawa (mazowieckie)

ZBROJARZ - od 2 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - od 2 100 PLN

opiekun osob starszych
kontakt przez OHP - 2017-02-13 - Warszawa (mazowieckie)

PRAKTYKANT W REF. POLITYCZNO-EKONOMICZNYM W AMBASADZIE W BOGOCIE - nieodpłatny

1) Przygotowywanie notatek.2) Śledzenie mediów pod kątem obecności informacji o Polsce.3) Pomoc w bieżącej pracy Referatu.
MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH - 2015-10-22 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ NIEMCY - 4 000 - 5 400 PLN

WSPARCIE PODOPIECZNYCH W CODZIENNYCH CZYNNOŚCIACH, PROSTE PRACE DOMOWE, DOTRZYMYWANIE TOWARZYSTWA I AKTYWIZACJI OSOBY STARSZEJ
kontakt przez OHP - 2016-03-15 - Gdańsk (pomorskie)

BLACHARZ - DEKARZ - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY (U) - od 14 PLN

Odbieranie elementów z maszyny, skręcanie mebli, pakowanie i przygotowywanie do wysyłki.
kontakt przez OHP - 2017-01-02 - Tarnowo Podgórne (wielkopolskie)