Praca KASJER-SPRZEDAWCA Gryfino kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER-SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: od 925 PLN

Zakres obowiązków: *przyjmowanie dostaw*rozkładanie towaru*obsługa kasy fiskalnej*dokonywanie rozliczeń finansowych po zmianie*utrzymywanie porządku zgodnie z BHP, PPOŻ i HACAP

Data publikacji: 2016-06-30

Lokalizacja: Gryfino (zachodniopomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Gryfino, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
*przyjmowanie dostaw*rozkładanie towaru*obsługa kasy fiskalnej*dokonywanie rozliczeń finansowych po zmianie*utrzymywanie porządku zgodnie z BHP, PPOŻ i HACAP

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gryfino

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryfiński

Zawód: sprzedawca w branży spożywczej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: obsługa kasy fiskalnej

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie w handlu spożywczym miel widziana

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Łużycka 55, 74-100 Gryfino, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryfiński

Gmina pracodawcy: Gryfino

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gryfino

Ulica pracodawcy: Łużycka

Numer budynku pracodawcy: 55

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca w branży spożywczej