Praca HOSTESSA/ PROMOTOR Kraków kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: promowanie produktów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 10 - 12 PLN

Nazwa stanowiska: HOSTESSA/ PROMOTOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kraków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kraków

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 10 - 12 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0: angielski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Legionowo

J.Piłsudskiego 3, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: legionowski

Gmina pracodawcy: Legionowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legionowo

Adres strony pracodawcy: www.erica.pl

Ulica pracodawcy: J.Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Legionowo

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa