Praca HOSTESSA/HOST Warszawa kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Promowanie produktów, rozdawanie ulotek, materiałów promocyjnych,uczestnictwo w imprezach

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 12 - 30 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: w systemie miesięcznym

Nazwa stanowiska: HOSTESSA/HOST

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 12 - 30 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Legionowo

J.Piłsudskiego 3, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: legionowski

Gmina pracodawcy: Legionowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legionowo

Ulica pracodawcy: J.Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Legionowo

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa