Praca HOSTESSA( 28.05) Rumia kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: ROZDAWANIE ULOTEK

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 10 ZŁOTYCH NETTO /1H

Nazwa stanowiska: HOSTESSA( 28.05)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rumia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wejherowski

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Rumia

Świętojańska 11, 84-230 Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: wejherowski

Gmina pracodawcy: Rumia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rumia

Ulica pracodawcy: Świętojańska

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Rumia

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - od 10 PLN

gotowanie ( przygotowywanie posiłków dla 100 osób) utrzymywanie porządku i przestrzegania higieny w kuchni
kontakt przez OHP - 2016-02-01 - Namysłów (opolskie)

ADMINISTRATOR - 997,4 PLN

Prowadzenie dokumentacji zarządcy wspólnotami mieszkaniowymi, przygotowywanie zebrań rocznych wspólnot mieszkaniowych, organizacja i udział w zebraniach rocznych wspólnot mieszkaniowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Wejherowo (pomorskie)

PLAKATOWANIE MIASTA - do 10 PLN

plakatowanie miasta
kontakt przez OHP - 2016-02-18 - Bytom (śląskie)

KONSJERŻ - ODŹWIERNY HOTELOWY - od 13 PLN

obsługa przyjeżdżających i wyjeżdżających gości w zakresie bagaży, zamiana taksówek, udzielanie informacji, profesjonalna obsługa gości hotelu, mile widziana wiedza na temat bieżących wydarzeń oraz atrakcji turystycznych w Warszawie
kontakt przez OHP - 2016-06-16 - Warszawa (mazowieckie)

SPAWACZ METODĄ MIG/MAG - do 2 800 PLN

spawanie elementów metodą MIG/MAG
kontakt przez OHP - 2016-01-26 - Brzesko (małopolskie)

PRACOWNIK SZKLARNI - do 36 PLN

PAKOWANIE WARZYW I OWOCÓW, ZBIORY I PIELĘGNACJA WARZYW W SZKLARNI, PIELĘGNACJA KWIATÓW
kontakt przez OHP - 2016-07-12 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 10,5 PLN

zabezpieczenie mienia
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Gdynia (pomorskie)

MONTER INSTALACJI GAZOWYCH - do 12 PLN

Montaż urządzeń chłodniczych, instalacji przepływów gazów technicznych, spawanie/lutowanie instalacji,
kontakt przez OHP - 2016-03-25 - Jasło (podkarpackie)

KOLPORTER ULOTEK REKLAMOWYCH - 1 200 - 1 400 PLN

kolportaż ulotek do mieszkań i domów, uzupełnianie listy kolportowanych miejscowości, raporty o ilości kolportowanych ulotek
kontakt przez OHP - 2016-11-25 - Podchojny (świętokrzyskie)

REALIZATOR ŚWIATŁA- TECHNIK SCENICZNY - 997,4 PLN

Prace zwiazane z przygotowaniem technicznym sprzętu oswietleniowego, kosnerwacja, czyszczenie, oprogramowanie, zaznajomienie się z obsługą urządze. Szkolenie z obsługi sterowników oświetleniowych, szkolenie na temat praktycznego wykorzystywania sprzętu oświetleniowego, organizacji pracy. Prace związane z techniczną obsługą imprez kulturalnych w zakresie oświetlenia, montażu urządzeń oswietleniowych, realizacja podłączeń, programowanie systemów, realizacja światła na żywo, demontaż i magazynowanie sprzętu.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Orle (pomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY/ MURARZ - od 2 000 PLN

Praca na budowie. Wymagania: staż pracy - 5 lat w zawodzie.
DARBUD Usługi Budowlane Dariusz Kuchnowski - 2017-03-27 - Reda (pomorskie)

POMOCNIK MONTERA RUSZTOWAŃ - od 1 850 PLN

Montaż i demontaż rusztowań modułowych. Załadunek, rozładunek, transport ręczny rusztowań modułowych. Wymagania: wykształcenie zawodowe, mile widziane prawo jazdy kat. B, kontakt osobisty po uprzenim kontakcie telefonicznym w godz: 08:00-15:00.
Usługi Stolarskie "TARTAK" Zygmunt Kleba - 2016-12-27 - Luzino (pomorskie)

SPRZEDAWCA W SALONIKU PRASOWYM - od 9 PLN

sprzedawca w saloniku prasowym
kontakt przez OHP - 2016-02-08 - Bielsko-Biała (śląskie)

ASYSTENTKA/HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA - 2 000 - 2 500 PLN

OPIEKA NAD STANEM HIGIENICZNYM PORADNI I GABINETÓW STOMATOLOGICZNYCH ORAZ ICH WYPOSAŻENIEM , CZYNNE ASYSTOWANIE PODCZAS ZABIEGÓW
kontakt przez OHP - 2017-02-08 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWCA KAT. C - od 1 850 PLN

Przewóz materiałów budowlanych na terenie kraju. Wymagania: wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie zawodowe, dodatkowo mile widziane prawo jazdy kat. C+E, kwalifikacja na przewóz rzeczy.
"OLIVIA"Sokołowska Oliwia - 2016-09-09 - Rumia (pomorskie)

SPRZEDAWCA, KIEROWCA, MONTAŻYSTA MEBLI/DĘBICA - od 1 850 PLN

sprzedawca, kierowca, montażysta
kontakt przez OHP - 2016-05-11 - Dębica (podkarpackie)

SPRZEDAWCA LODÓW TAJSKICH. PROMENADA GWIAZD - MIĘDZYZDROJE - 10 - 12 PLN

Obsługa klientówPrzygotowywanie i sprzątanie stanowiska pracyPrzygotowywanie porcji lodów
kontakt przez OHP - 2016-04-27 - Międzyzdroje (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI P-RZY ROZBIORZE DROBIU - od 1 850 PLN

porcjowanie mięsa drobiowego
kontakt przez OHP - 2016-11-29 - Smolina (wielkopolskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 82 PLN

Roznoszenie ulotekRozdawanie ulotekPlakatowanie
kontakt przez OHP - 2016-02-03 - Warszawa (mazowieckie)

HOSTESSA/ ŁAŃCUT - 10 - 12 PLN

promowanie artykułów
kontakt przez OHP - 2016-03-01 - Rzeszów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

obsługa klienta, ekspozycja towaru na półki
kontakt przez OHP - 2016-11-23 - Sosnowiec (śląskie)

ELEKTROMECHANIK/MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU - od 2 000 PLN

- dokonywanie napraw urządzeń i maszyn produkcyjnych,- usuwanie usterek w przypadku wystąpienia awarii,- podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania ciągłości pracymaszyn,- realizacja przeglądów okresowych maszyn,- nadzór i konserwacja infrastruktury technicznej zakładu.
kontakt przez OHP - 2017-03-17 - Rabka-Zdrój (małopolskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI BIELSKO - 11 - 13 PLN

liczenie towaru za pomocy skanera
kontakt przez OHP - 2016-07-19 - Bielsko-Biała (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 12 PLN

sprzedaż choinek oraz artykułów świątecznych
kontakt przez OHP - 2016-12-22 - Police (zachodniopomorskie)

POMOC DOMOWA - od 1 850 PLN

sprzątanie w domu, pranie, prasowanie, mycie okien, wyprowadzanie psa
"AGRO-MS" s.c. Jackowo - 2016-06-13 - Jackowo (pomorskie)

ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH - 997,4 PLN

Przyjmowanie i wydawanie przesyłek pocztowych i kurierskich, przyjmowanie wpłat i wypłat przekazów pocztowych, sprzedaż znaczków, towarów handlowych, realizacja wpłat i wypłat bankowych, przekazów pocztowych, uczestniczenie przy wymianie ładunku, rozliczanie raportu kasowego, fakturowanie, rozliczanie listonoszy. Wymagania: wykształcenie średnie-techniczne, kierunek technik.
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Koleczkowo (pomorskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJACY POSIŁKI TYPU FAST-FOOD - od 1 780 PLN

przygotowywanie burgerów
kontakt przez OHP - 2016-02-23 - Iława (warmińsko-mazurskie)

NAUCZYCIEL ZAJĘĆ KOMPUTEROWYCH - od 1 132,5 PLN

Prowadzenie zajęć komputerowych w klasach I - VI SP, prowadzenie zajęć na świetlicy szkolnej. Wymagania: wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - pedagogiczne, kwalifikacje do prowadzenia zajęć komputerowych w szkole podstawowej.
Szkoła Podstawowa w Łebnie im. Jana Pawła II - 2016-08-10 - Łebno (pomorskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 2 300 - 2 500 PLN

Opieka nad osobami starszymi i chorymi, pomoc przy czynnościach codziennych, higiena, pomoc w żywieniu, pomoc w poruszaniu się. Praca stacjonarna w systemie zmianowym 12/24 godz. Pracodawca jest otwarty również na nawiązanie współpracy na podstawie umowy zlecenia. Sposób aplikowania: telefonicznie 601-65-34-90 lub mailowo: ds-zw (at) wp.pl. Miejsce wykonywania pracy Dom Seniora Zielone Wzgórze.
A.M.C. Mikołaj Markowski - 2017-02-01 - Dąbrówka Wielka (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

prace związane z przygotowaniem posiłków i pracami kuchennymi
kontakt przez OHP - 2016-04-19 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

Wybierz miejscowość