Praca HANDLOWIEC ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO Radzymin P.H.U.P. "AGORA" Wojciech Pstrzoch

Weteranów 32, 05-250 Radzymin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Rozmowy z inwestorami zagranicznymi z Ukrainy (reklama, przedstawianie ofert) i ew. wyjazdy. Wykształcenie wyższe. Doświadczenie zawodowe 2 lata. Biegła znajomość języka ukraińskiego.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 40 godz. tygodniowo.

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radzymin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Radzymin

Zawód: przedstawiciel handlowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 19.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Doświadczenie zawodowe 2 lata.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: P.H.U.P. "AGORA" Wojciech Pstrzoch

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Radzymin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radzymin

Ulica pracodawcy: Weteranów

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 06.04.2016