Praca HANDLOWIEC Sokołów Podlaski kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów, organizowanie sieci sprzedaży, analiza rynku, sporządzanie umów, i zamówień towarowych, kompetencje sprzedawcy i kasjera.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sokołów Podlaski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sokołowski

Zawód: pozostali pośrednicy handlowi

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
chiński, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Oleksiaka Wichury 3, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: sokołowski

Gmina pracodawcy: Sokołów Podlaski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sokołów Podlaski

Ulica pracodawcy: Oleksiaka Wichury

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pośrednicy handlowi