Praca HANDLOWIEC - MAGAZYNIER Rogożewek kontakt przez PUP

Stanowisko: HANDLOWIEC - MAGAZYNIER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wysyłanie i odbieranie faksów, obsługa kopierki, obsługa poczty elektronicznej i programu komputerowego Subiekt GT, przyjmowanie towaru na magazyn, wydawanie towaru klientom na podstawie odpowiednich dokumentów, wystawianie faktur i paragonów, obsługa drukarki i kasy fiskalnej, pozyskiwanie nowych klientów, rozmowy handlowe z potencjalnymi klientami, obsługa aukcji internetowych, klientów internetowych

Data publikacji: 2016-02-17

Lokalizacja: Rogożewek (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Rogożewek, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
wysyłanie i odbieranie faksów, obsługa kopierki, obsługa poczty elektronicznej i programu komputerowego Subiekt GT, przyjmowanie towaru na magazyn, wydawanie towaru klientom na podstawie odpowiednich dokumentów, wystawianie faktur i paragonów, obsługa drukarki i kasy fiskalnej, pozyskiwanie nowych klientów, rozmowy handlowe z potencjalnymi klientami, obsługa aukcji internetowych, klientów internetowych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC - MAGAZYNIER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rogożewek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gostyniński

Zawód: magazynier

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: staż dla osób do 30 r.ż.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

Płocka 66/68, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: gostyniński

Gmina pracodawcy: Gostynin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gostynin

Ulica pracodawcy: Płocka

Numer budynku pracodawcy: 66/68

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów gospodarstwa domowego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: magazynier

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy