Praca HANDLOWIEC Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Przyjmowanie i składnaie zamówień, sprzedaż artykulów przemysłowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Data zakończenia pracy: 21.07.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Dośw. zawodowe mile widziane, obsługa komputera

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

POZOSTALI KUCHARZE - 997,4 PLN

pomoc kucharza
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Poddębice (łódzkie)

OGRODNIK/BUDOWLANIEC - od 1 850 PLN

prace ogrodnicze: sadzenie krzewów, drzewek, itp. oraz prace pomocnicze na budowie
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK ZAPLECZA SPORTOWEGO (UZUPEŁNIENIE FER. ART. 150F) - od 1 850 PLN

pomoc w organizacji imprez, rozkładanie sprzętu, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Lubin (dolnośląskie)

HANDLOWIEC - od 2 600 PLN

sprzedaż i promowanie towarów, obsługa i pozyskiwanie klientów, sporządzanie zamówień w j. chińskim
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PROGRAMISTA APLIKACJI - od 210 PLN

tworzenie aplikacji
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Rzeszów (podkarpackie)

KSIĘGOWY-POMOC - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Lipsko (mazowieckie)

MŁODSZY INSPEKTOR DZIAŁU EWIDENCJI - od 3 800 PLN

w/g zakresu czyności
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Czerniejewo (wielkopolskie)

STAŻ - SEKRETARKA - 997,4 PLN

pon- pt 7.15-15.15
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Murów (opolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

organizowanie, porządkowanie i utrzymywanie w stałej czystosci stanowiska pracy, zabezpieczenie przed zepsuciem surowców, wyrobów kulinarnych, samodzielne sporządzanie potraw, wyrobów garmażeryjnych, porcjowanie, dekorowanie wyrobów kulinarnych, porcjowanie warzyw do produkcji potraw
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Biardy (lubelskie)

STAŻ - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pon - pt 8.00 - 16.00
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Spórok (opolskie)

SPECJALISTA DS. KLIENTÓW BIZNESOWYCH - od 2 000 PLN

praca przy komputerze, wprowadzanie danych, wyszukiwanie klientówfirmy
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Białystok (podlaskie)

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII - 997,4 PLN

PROGRAM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Dębica (podkarpackie)

GLAZURNIK - od 2 850 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER - od 2 000 PLN

Obsługa klienta na sali, przyjmowanie zamówień, wydawanie posiłków, zbieranie naczyń i zmywanie.
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Rajcza (śląskie)

MAGAZYNIER (REFUNDACJA CZĘŚCI KOSZTÓW ZATRUDNIENIA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 1 850 PLN

- kontrola jakości i ilości towaru- rozmieszczenie towaru w magazynie- dokonywanie inwentaryzacji towaru- przyjmowanie i realizacja reklamacji- współpraca z dostawcami
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Wysowa-Zdrój (małopolskie)

PRACOWNIK MAGLA - od 1 850 PLN

obsługa magla, prasowanie żelazkiem
USŁUGI PRALNICZE - 2016-03-24 - Kraków (małopolskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

prace murarskie, ogólnobudowlane, prace na wysokościach; doświadczenie jako murarz
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Rozmierz (opolskie)

KAMIENIARZ - od 2 062,5 PLN

Praca fizyczna - wykonywanie kamienia murowanego
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Wartowice (dolnośląskie)

ASYSTENT SPEDYTORA - od 2 200 PLN

Obsługa klienta międzynarodowego na rzecz spółki.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z przepisami prawa w zakresie usług rekreacyjnych i kulturalnych.2. Obsługa urządzeń biurowych.3. Wykonywanie zadań gminy wynikających z ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej oraz z przepisów wykonawczych do tejże ustawy.4. Udział w opracowywaniu i przygotowaniu materiałów promocyjnych gminy i artykułów prasowych.5. Redagowanie i zamieszczanie informacji na stronie internetowej.6. Udział w organizacji imprez kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych organizowanych przez GOKSiR.7. Prowadzenie dokumentacji biurowej, korespondencji.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Chmielno (pomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Prace związane z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA-TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

sprzedaż,prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH - 997,4 PLN

drobne prace ciesielskie, montaż płyt gispowo-kartonowych, wykonywanie ociepleń budynków wewnętrznych i zewnętrznych
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Kiełczewo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 200 PLN

sprzedaż hurtowa towarów, zamawianie towarów od handlowców wietnamskich oraz z Wietnamu, prowadzenie negocjacji z kontrahentami pochodzenia wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA (DOFINANSOWANIE) - od 1 850 PLN

wstępna obróbka warzyw, produkcja wyrobów garmażeryjnych
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Kowary (dolnośląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace wykończeniowe, malowanie, szpachlowanie, układanie płytek
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Suwałki (podlaskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY (20 GODZIN TYGODNIOWO) - od 1 000 PLN

DBANIE O STAN TECHNICZNY BUDYNKU, UTZRYMANIE NALEŻYTEGO PORZĄDKU BUDYNKU I TERENU PRZYLEGAJĄCEGO, WYKONYWANIE CZYNNOŚCI ZWIĄZANYCH Z ADMINISTRACJĄ I DROBNYM NAPRAWAMI; WYMAGANIA; WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ WYKONYWANIA DROBNYCH PRAC NAPRAWCZYCH, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3 METRÓW, MINIMUM 3 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; GODZINY PRACY: 08.00-12.00 - 20 GODZIN TYGODNIOWO; ISTNITJE MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA; ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRACY W WOLNE DNI;
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KELNER/KA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Polesie (lubelskie)