Praca GRUPA REMONTOWA 36I Żyrardów Pomona Company LTD. Sp.z o.o., Zakład Pracy Chronionej

Stanowisko: GRUPA REMONTOWA 36I

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie prac remontowych na terenie zakładu

Data publikacji: 2016-10-10

Lokalizacja: Żyrardów (mazowieckie)

Pracodawca: Pomona Company LTD. Sp.z o.o., Zakład Pracy Chronionej

Bolesława Limanowskiego 49a, 96-300 Żyrardów, powiat: żyrardowski, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: zł. brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GRUPA REMONTOWA 36I

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żyrardów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żyrardowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żyrardów

Zawód: pomocniczy robotnik budowlany

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: operator wózków widłowych

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
Pomona Company LTD. Sp.z o.o., Zakład Pracy Chronionej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: żyrardowski

Gmina pracodawcy: Żyrardów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żyrardów

Ulica pracodawcy: Bolesława Limanowskiego

Numer budynku pracodawcy: 49a

Profil działalności pracodawcy: założono kartę pracodawcy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie

Zawód wykonywany przez pracownika: pomocniczy robotnik budowlany