Praca GROOMER-SPRZEDAWCA Starogard Gdański SKLEP ZOOLOGICZNY "BAJKA" Jolanta Olszewska

Zblewska 10 B, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: grooming małych zwierząt domowych (psy, koty)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GROOMER-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Zawód: fryzjer zwierząt (groomer)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
konieczne: dyspozycyjność, szczególne podejście do zwierząt (psów) pożądane: brak alergii związanych ze zwierzętamibezrobotny z ustalonym II profilem, osoba musi być powyżej 30r.ż. oraz osoba spełniająca jeden z poniższych warunków:- kobieta;- osoba powyżej 50 r.ż.;- osoba niepełnosprawna;- osoba długotrwale bezrobotna;- osoba o niskich kwalifikacjach

Nazwa pracodawcy: SKLEP ZOOLOGICZNY "BAJKA" Jolanta Olszewska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Lubichowska 14, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV oraz skierowanie do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Starogard Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starogard Gdański

Ulica pracodawcy: Lubichowska

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer zwierząt (groomer)

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków śniadania, obiady i kolacje
Dom św. Elżbiety Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety - 2016-09-19 - Starogard Gdański (pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 1 850 PLN

Montaż konstrukcji budowlanych, w tym stalowych, drewnianych i betonowych.
Zakład Usługowo-Handlowo-Transportowy "LUX-BUD II" S. Winiarski - 2016-06-10 - Starogard Gdański (pomorskie)

BRUKARZ - do 12 PLN

-Układanie kostki brukowej i odwodnień,-Wynagrodzenie akordowe/godzinowe 12 zł netto/godzina,-Kontakt telefoniczny 58-562-89-79.
ROTER- NATALIA PALARCZYK - 2016-02-09 - Starogard Gdański (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY DO SPRAW STATYSTYKI, FINANSÓW I UBEZPIECZEŃ - 997,4 PLN

Obsługa klienta, sporządzanie polis, obsługa programu ,,AGENT'', sporządzanie rozliczeń wewnętrznych, kontaktowanie się z firmami ubezpieczeniowymi
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Starogard Gdański (pomorskie)

STOLARZ BUDOWLANY - 2 000 - 3 500 PLN

doświadczenie zawodowe
"Kwadres" Jakub Sobiecki - 2015-11-30 - Starogard Gdański (pomorskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 2 100 PLN

Wykonywanie prac z zakresu letniego i zimowego utrzymania dróg ( m.in. naprawa oznakowania poziomego, naprawa urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, remonty nawierzchni , zapewnianie bezpieczeństwa ruchu w razie awarii na drodze, usuwanie zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych z pasa drogi ), prowadzenie podstawowej dokumentacji wykonywanych prac, patrolowanie i kontrolowanie sytuacji bieżącej na drogach.
Zakład Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ZABERD S.A. - 2016-01-21 - Zblewo (pomorskie)

TOKARZ - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
INVESTMENT TRADING CONSULTING SPÓŁKA Z O. O. - 2016-06-16 - Skarszewy (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY OBSŁUGUJĄCY MASZYNY PRODUKCYJNE - od 1 850 PLN

- obsługa maszyn produkcyjnych,- praca przy załadunku i rozładunku.
"FOL-PLAST II" M. A. GOSTOMSCY, M. SZCZYPIOR SPÓŁKA JAWNA - 2016-12-21 - Skarszewy (pomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 3 000 - 4 000 PLN

Pracownik ogólnobudowlany
ROSINPOL Patrycjusz Szachta - 2016-12-21 - Zblewo (pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawa i diagnostyka samochodów osobowych
AUTO-SERWIS MIŁOSZ MINUTH PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW - 2016-07-14 - Bobowo (pomorskie)

LISTONOSZ - od 2 050 PLN

- obsługa klienta,- doręczanie przesyłek, przekazów,- aktywna sprzedaż usług i towarów,- prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej.
Poczta Polska S. A. - 2016-07-18 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, kontrola jakościowa i ilościowa towarów
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "RARYTAS" Hurt-Detal Tomasz Surma - 2016-11-03 - Smętowo Graniczne (pomorskie)

MŁODSZY OPERATOR - od 2 100 PLN

Praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych.
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "AB" UNI SERVIS MIROSŁAW STOSIK - 2015-12-11 - Starogard Gdański (pomorskie)

BARMAN/KA - 1 850 - 2 050 PLN

-przyjmowanie towarów-sprzedaż napojów,kawy,herbaty,deserów
Centrum Rehabilitacyjno-Rekreacyjne "Dobry Brat" s. c. Tomasz Konowalski, Mariusz Markowski, Krystyna Konowalska - 2016-05-24 - Osiek (pomorskie)

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Starogard Gdański (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Prace biurowe, obsługa klienta, przygotowywanie i realizacja zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Zblewo (pomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

- prace ogólnobudowlane- montaż ogrodzeń siatkowych/panelowych
P. H. U. "AN-DE-DO" Rafał Galiński - 2016-03-30 - Pinczyn (pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

BARBECUE Piotr Gancarewicz - 2016-02-10 - Starogard Gdański (pomorskie)

WULKANIZATOR - od 3 500 PLN

Przełożenia opon, wyważenia kół, przykręcenia kół, klejenie opon, wymiana zawrów, sprzedaż opon itp.
Firma "KOMEX" Mirosław Komorowski - 2017-03-17 - Starogard Gdański (pomorskie)

sprzedaż części zamiennych
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ROLGUM Janusz Mazur - 2016-02-01 - Skarszewy (pomorskie)

SPRZEDAWCA/MAGAZYNIER - od 2 400 PLN

Kompleksowa obsługa klienta z zakresie sprzedaży i dostarczenia towaru w branży sanitarno-grzewczej.
"FEMAX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-07-27 - Starogard Gdański (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

-przyjmowanie towaru-przechowywanie towaru-wydawanie towaru odbiorcom-prowadzenie dokumentacji magazynowej- obsługa urzadzeń technicznych i komputera
TEXTIL TRADE Jacek Szramke - 2016-09-19 - Skarszewy (pomorskie)

SPAWACZ - 2 000 - 3 000 PLN

doświadczenie w zawodzie
"Kwadres" Jakub Sobiecki - 2016-01-26 - Starogard Gdański (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie klientów za granicą.
"FOL-PLAST II" - s. j. M.A. GOSTOMSCY, M. SZCZYPIOR - 2016-03-02 - Skarszewy (pomorskie)

Wybierz miejscowość