Praca GÓZD 01U/16 - FIZJOTERAPEUTA Gózd kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gózd, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: GÓZD 01U/16 - FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gózd

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA KAT. C+E - od 1 850 PLN

Obowiązki kierowcy kat. C+E, przewóz towarów.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Liplas (małopolskie)

MONTER PRACOWNIK PRODUKCJI - do 1 850 PLN

Praca przy linii produkcyjnej polegająca na montowaniu sprzętu RTV i AGD.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Biskupice Podgórne (dolnośląskie)

OPIEKUN MEDYCZNY-STAŻ - 997,4 PLN

program w/g stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Zakopane (małopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 186D- FŚW - od 2 000 PLN

zgodnie z umowąALK.IRP.6076-36/14
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Świebodzice (dolnośląskie)

ADMINISTRATOR STANÓW MAGAZYNOWYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Bielsko-Biała (śląskie)

REFERENT D/S LOGISTYKI - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Gniezno (wielkopolskie)

SORTOWACZ - od 1 950 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ - od 12 PLN

SPORZĄDZANIE RÓŻNEGO RODZAJU POTRAW, OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ W ZAKŁADZIE GASTONOMICZNYM, PRZYGOTOWANIE, PORCJOWANIE, DEKOROWANIE I ESTETYCZNE WYDAWANIE POTRAW KULINARNYCH, DBAŁOŚĆ O STANOWISKO PRACY, WKŁAD W UDOSKONALANIE MENU LOKALU, PODNOSZENIE SWOICH KWALIFIKACJI KULINARNYCH, SPORZĄDZANIE POTRAW KUCHNI REGIONALNYCH: POLSKIEJ, UKRAIŃSKIEJ, WŁOSKIEJ I INNYCH NARODÓW, PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW BHP I PPOŻ;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, ZNAJOMOŚĆ KUCHNI WŁOSKIEJ, POLSKIEJ, DAŃ KUCHNI KRESOWEJ W TYM UKRAIŃSKIEJ, WAŻNA KSIĄŻECZKA ZDROWIA, DOŚWIADCZENIE POWYŻEJ 1 ROKU NA PODOBNYM STANOWISKU;CZAS PRACY: OD 6 DO 10/H DZIENNIE, W GODZINACH 11.00 - 23.00;WYNAGRODZENIE: 12ZŁ/H
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

BIBLIOTEKARZ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Sopot (pomorskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

Przyjmowanie towaru, sprawdzanie zgodności z fakturą, obsługa kasy fiskalnej i terminala, sporządzanie raportów dziennych.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 2 000 PLN

Wykonywanie czynności księgowych, prowadzenie ksiąg rachunkowych.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

TECHNIK MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ - 997,4 PLN

- obsługa maszyn i urządzeń- koszenie traw
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Parczew (lubelskie)

ASYSTENT PRAWNY - 997,4 PLN

pisanie wezwań do zapłaty i prostych pozwów w postępowaniu nakazowym;
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Tarnowskie Góry (śląskie)

OPERATOR MYJNI - 997,4 PLN

Obsługa myjni samochodowej
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Sieradz (łódzkie)

RECEPCJONISTA-STAŻ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-26 - Ząb (małopolskie)

CUKIERNIK DESERANT DEKORATOR - od 1 750 PLN

Cukiernik- wyrób ciast i ciastek, dekorowanie tortów, galanteria czekoladowa.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, zamawianie i przyjmowanie towaru, metkowanie towaru, układanie towaru na półkach, czynności porządkowe, inne bieżące prace zgodnie z zajmowanym stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Gostynin (mazowieckie)

STOLARZ (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY RPO) - od 1 850 PLN

Formatowanie płyt meblowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Kozłowo (warmińsko-mazurskie)

ANIMATOR - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, wykończenia wnętrz
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - BRYGADZISTA - od 1 850 PLN

Prace związane z budową dróg i autostrad, prace brukarskie. Nadzór nad pracownikami ukraińskimi. Zakwaterowanie, przewóz osób.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Krzepice (śląskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 000 PLN

wykonywanie stanów surowych
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Białystok (podlaskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

monitorowanie i uzupełnianie towarów magazynowych, przygotowywanie i wydawanie towraów, przyjmowanie i kontrolowanie dostaw
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Nasielsk (mazowieckie)

CHEMIK - TECHNOLOGIA CHEMICZNA - od 2 780 PLN

OPRACOWYWANIE TECHNOLOGII CHEMII GOSPODARCZEJ
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - 35 - 85 PLN

-Prowadzenie samochodów dostawczych do 3,5 t na terenie całej Unii Europejskiej,
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Pelplin (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Segregowanie dokumentów, segregowanie korespondencji przychodzącej, przygotowywanie projektów pism, scanowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Czeladź (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Zrywanie i zwożenie jabłek, układanie w chłodni, sortowanie, załadunki, rozładunki.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Wilcze Piętki (łódzkie)