Praca GŁÓWNY SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH NA ROBOTY BUDOWLANE M/K (J.ANGILELSKI J,ROSYJSKI) Warszawa Fallwork Sp. z o.o. (Agencja pracy 6231)

Miejsce pracy:
00-542 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: jw.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 6 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
GŁÓWNY SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH NA ROBOTY BUDOWLANE M/K (J.ANGILELSKI J,ROSYJSKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: M.st. Warszawa

Zawód: specjalista do spraw zamówień publicznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 6 000 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Specjalista do spraw zamówień publicznych (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: rosyjski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie wyższe. Kierunek prawnicze, techniczne lub ekonomiczne. Umiejętności: b. dobra znajomość ustawy Pzp i polskiego prawa budowlanego, biegła obsługa MS Office. 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku przygotowywanie i prowadzenie postępowań przetargowych na roboty budowlane. Znajomość języków obcych angielski, rosyjski na poziomie dobrym. Obowiązki: Przygotowanie dokumentacji zamówienia na budowę ekspozycji Polski na Międzynarodowej Wystawie. Przygotowanie dokumentacji zamówienia na świadczenie usług kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad wykonawstwem robót budowlanych dotyczących ekspozycji oraz kontrola realizacji zamówienia. Nadzór wykonaniem ww. umów, szczególności monitorowanie postępowców prac związanych z realizacją ww. zamówień. Analiza ryzyk i zagrożeń związanych z realizacją ww. zamówień. Monitorowanie postępu realizacji ww. zamówień oraz raportowanie przełożonym postępów prac i ryzyk projektowych. Reprezentowanie w kontaktach z osobami trzecimi w sprawach związanych z ww. zamówieniami. Kontakt z pracodawcą CV na e-mail: a.dudalo (at) fallwork.pl. Praca w Warszawie.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Fallwork Sp. z o.o. (Agencja pracy 6231)

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Towarowa 35, 61-896 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: Towarowa

Numer budynku pracodawcy: 35

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw zamówień publicznych