Praca GŁÓWNY SPECJALISTA DS. PROJEKTOWANIA I PROGRAMOWANIA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
PROJEKTOWANIE I TWORZENIE ZŁOŻONEGO OPROGRAMOWANIA NA POTRZEBY BIZNESU, STOSOWANIE NAJLEPSZYCH MEtod ROZOWJU OPROGRAMOWANIA W CELU ZAPEWNIENIA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTU.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
GŁÓWNY SPECJALISTA DS. PROJEKTOWANIA I PROGRAMOWANIA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Data zakończenia pracy: 14.07.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenia..WYŻSZE kierunek wykształcenia.. TECHNICZNE INFORMATYCZNE ,doświadczenie zawodowe MINIMUM 6 LAT DOŚWIADCZENIA PRACY JAKO PROGRAMISTA ORACLE, WIEDZA I DOŚWIADCZENIE W PRACY Z RÓŻNORODNYMI DOMENAMI TECHNOLOGICZNYMI W MIĘDZYNARODOWEJ ORGANIZACJI O ZASIĘGU GLOBALNYM. umiejętności. DOŚWIADCZENIE W PRACY Z OPROGRAMOWANIEM ORACLE, ZNAJOMOŚĆ KONFIGURACJI, IMPLEMENTACJI OPROGRAMOWANIA ORACLE I LINUX, ADMINISTRACJA BAZ DANYCH, PROJEKTOWANIE SCHEMATÓW BAZ DANYCH, ZNAJOMOŚĆ PL / SQL, T-SQL, JAVA, UNIX, PERL, Microsoft Powershell. PONADTO: SILNE UMIEJĘTNOŚCI KOMUNIKACYJNE, UMIJEJĘTNOŚĆ ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW POD PRESJĄ CZASU, ZDOLNOŚCI ANALITYCZNE, ELASTYCZNOŚĆ SZYBKA ADAPTACJA DO ZMIENNYCH WARUNKÓW PRACY I ZADAŃ, UMIEJĘTNOŚĆ KOORDYNACJI WIELU ZADAŃ W TYM SAMYM CZASIE. uprawnienia: znajomość języków obcych JĘZYK ANGIELSKI I HINDUSKI WYMAGANE ZE WZGLĘDU NA PRACĘ W MIĘDZYNARODOWEJ FIRMIE ORAZ KONTAKT Z KLIENTEM, ORAZ DOKUMENTACJĄ I BIURAMI FIRMY W KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH I INDIACH. poziom znajomości BIEGŁY

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie