Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY, ART. 150F Warszawa kontakt przez PUP

Stanowisko: GŁÓWNY KSIĘGOWY, ART. 150F

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: wz

Data publikacji: 2016-07-15

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: art. 150f, ref. 30-

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY, ART. 150F

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: główny księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 17.07.2018

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, DO

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy

Podobne oferty pracy

CUKIERNIK K/M - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

prace administracyjne
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Barciany (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

Diagnostyka i naprawa samochodów rynku azjatyckiego.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Łąck (mazowieckie)

KELNER - od 2 000 PLN

obsługa kelnerska gości hotelowych
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Ustroń (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 900 PLN

przywóz i rozładunek towarów, opis i wykładanie towarów na półki w magazynie i sklepie, utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Wancerzów (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Aleksandria Druga (śląskie)

PRZETWÓRCA OWOCÓW I WARZYW - BRYGADZISTA - od 1 850 PLN

- odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bhp- przydzielanie zadań pracownikom- rozliczanie pracowników z realizacji zadań
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Siemiatycze (podlaskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 15 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów z Indii, telefoniczne udzielanie klientom informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku hindi
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

kontakt z klientem, doradztwo techniczne, obsługa komputera, przyjmowanie i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

KELNER - 997,4 PLN

kelner
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY TEKSTYLNEJ - od 2 000 PLN

Wszystkie obowiązki sprzedawcyOrganizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, uiszczanie należności za dostarczone produkty;Zawieranie transakcji sprzedaży; Sporządzanie faktur za towary
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Rzgów (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Lipsko (mazowieckie)

PRAWNIK - od 1 900 PLN

prawnik
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Stęszew (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

- obsługa urządzeń biurowych,- obsługa komputera,- pomoc w obsłudze sekretariatu- dbałość o utrzymanie porządku w miejscu pracy,- wysyłanie korespondencji,- redagowanie pism- prowadzenie drobnej dokumentacji administracyjno-księgowej
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Strzałkowo (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWO - GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Utrzymanie czystości w pokojach hotelowych i wokół budynku hotelowego
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Garwolin (mazowieckie)

KOSMETYCZKA-LINERGISTKA - od 2 000 PLN

wykonywanie zabiegów kospmetycznych( henna, regulacja) makijaż permanentny , przygotowanie klientek do zabiegów kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Sosnowiec (śląskie)

KUCHARZ KUCHNI ARABSKIEJ I TURECKIEJ I KEBAB - do 1 850 PLN

przygotowywanie dań kuchni tureckiej, arabskiej i kebab
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Chełmża (kujawsko-pomorskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

Dekarz
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Koszanowo (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Reprezentuje firmę i odpowiada za oferowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Rogóźno (lubelskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Opracowanie dań, sporządzanie posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Bielsko-Biała (śląskie)

SPRZEDAWCA - ZOBOWIĄZANIE (TOMASZOWO) - od 1 850 PLN

sprzeaż artykułów w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Tomaszowo (lubuskie)

SZWACZKA - od 13 PLN

Szycie pokrowców foteli samochodowych. Praca na dwie zmiany
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Łódź (łódzkie)

CZYNNOŚCI LOGISTYCZNE, MONTERSKIE, KONFEKCYJNE - od 1 850 PLN

Kierowca, operator wózków jezdniowych
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Wronki (wielkopolskie)

WULKANIZATOR- MECHANIK - od 1 750 PLN

wulkanizacja opon od A do Z, naprawy bieżące samochodów
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Łódź (łódzkie)

RECEPCJONISTA, BARMAN - od 1 850 PLN

Obsługa baru i recepcji.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Zdziechowice (opolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 000 PLN

prace wykończeniowe ogólnobudowlane, komunikacja w języku ukraińskim z właścicielem firmy (Ukrainiec)
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Piaseczno (mazowieckie)

OPERATOR TEKTURNICY - 2 200 - 3 500 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa maszyny produkujacej tekturę falistą, nadzór nad parametrami produkcji, kontrola zgodności wyprodukowanych wyrobów z wymaganiami; WYMAGANIA: wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie w pracy na produkcji, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, umiejętność pracy w zespole
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Lubliniec (śląskie)