Praca GLAZURNIK Łeba Interfer sp. z o.o.

Stanowisko: GLAZURNIK

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: prace remontowe

Data publikacji: 2016-05-30

Lokalizacja: Łeba (pomorskie)

Pracodawca: Interfer sp. z o.o.

Nadmorska 12a, 84-360 Łeba, powiat: lęborski, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: +premia

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łeba

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lęborski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łeba

Zawód: glazurnik

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Glazurnik

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: układanie glazury, terakoty,

Nazwa pracodawcy: Interfer sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: lęborski

Gmina pracodawcy: Łeba

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łeba

Ulica pracodawcy: Nadmorska

Numer budynku pracodawcy: 12a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik

Podobne oferty pracy

PALACZ - od 1 850 PLN

Zgodne ze stanowiskiem; jedna zmiana; miejsce wykonywania pracy Lębork; kontakt z pracodawcą osobisty i telefoniczny w godzinach (8-15) oraz e-mailowy`
Memling Security Sp. z o.o. - 2015-12-22 - Lębork (pomorskie)

PRACOWNIK OBRÓBKI DREWNA I PRODUKCJI PALET - od 2 000 PLN

Przygotowanie drewna do obróbki, obróbka, zbijanie palet
FPHU "WOŹNIAK" - 2017-04-13 - Maszewo Lęborskie (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY-STOLARZ - od 8,2 PLN

prace stolarskie
CARTLANDER Sp. z o.o. - 2016-06-16 - Łebieniec (pomorskie)

GLAZURNIK - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-06-08 - Brzezinki Stare (mazowieckie)

GLAZURNIK - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Warszawa (mazowieckie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

Elektryk
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Krępa Kaszubska (pomorskie)

GLAZURNIK - 2 000 - 3 000 PLN

wg stanowiska pracy
Flowid Sprzedaż i Montaż Drzwi i Okien oraz Materiałów Budow - 2017-05-15 - Garwolin (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - do 1 850 PLN

sprzątaczka - pracownik obsługi szkoły
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Lębork (pomorskie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

PRACE OGÓLNOBUDOWLANE
Renovator Sp. z o.o. - 2016-05-17 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-06-12 - Lębork (pomorskie)

POKOJOWA/SERWIS SPRZĄTAJĄCY - od 2 500 PLN

praca w hotelu
PW PROFIT - "Arena Słońca" - 2016-02-25 - Łeba (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

sprzątanie w ośrodku wypoczynkowym
Interfer sp. z o.o. - 2016-05-31 - Łeba (pomorskie)

GLAZURNIK - od 13 PLN

Przygotowywanie podłoża, układanie glazury i terakoty, fugowanie
Zakład Remontowo Budowlany "STAN" s.c. - 2016-04-14 - Bukowina Tatrzańska (małopolskie)

j.w
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Warszawa (mazowieckie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - 2 500 - 3 500 PLN

spawanie, montaż, szczepianie
VARIOSTEEL spółka z o.o. - 2016-07-28 - Lębork (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Lębork (pomorskie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA BANKOWEGO - od 1 850 PLN

praca z klientem, sprzedaż produktów bankowych
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Lębork (pomorskie)

przygotowanie powierzchni do położenia kafelek, usuwanie nierówności (prace murarskie, tynkarskie),układanie płytek wykonanych z różnych materiałów,wykonywanie mozaik ozdobnych,prace wykończeniowe, wypełnianie spoin
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Wałcz (zachodniopomorskie)

Przygotowywanie podłoży do płytek, układanie płytek na posadzkach i ścianach, wykończenie powierzchni płytek: impregnacja, fugowanie. Miejsce pracy: teren RP.
NORDIPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-09-08 - Banino (pomorskie)

wg.zawodu
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Szymanowo (warmińsko-mazurskie)

TRAKTORZYSTA - od 1 850 PLN

praca w gospodarstwie
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Grubba - 2016-03-04 - Wrześcienko (pomorskie)

GLAZURNIK - 3 500 - 4 500 PLN

WYKONYWANIE PRAC REMONTOWYCH WEWNĄTRZ BUDYNKUWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE,KONTAKT Z PRACODAWCĄ TELEFONICZNY LUB CV NA ADRES E-MAIL: elbud (at) vp.pl
SEBASTIAN PAWLIK EL BUD - 2017-03-28 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Bukowina (pomorskie)

kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

GLAZURNIK - od 3 000 PLN

Prace związane z zawodem, na terenie KGHM
F.H.U. JAN OŻLAŃSKI - 2016-09-06 - Lubin (dolnośląskie)

GLAZURNIK - od 2 100 PLN

Przygotowywanie podłoży do układania płytek, układanie płytek na posadzkach i ścianach, wykończenie powierzchni układanych płytek. Miejsce pracy: teren woj. pomorskiego.
NORDIPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-05-19 - Banino (pomorskie)