Praca GEODETA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: GEODETA

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: prowadzenie prac geodezyjnych

Data publikacji: 2016-06-22

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GEODETA

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe, kierunek: geodezyjny, min. 5 lat doświadczenie w zawodzie, znajomość geodezji, uprawnienia zakres 1

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie