Praca GALWANIZER Kobyłka Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "HURT-DETAL" BALIŃSKI RYSZARD

Nadmeńska 7, 05-230 Kobyłka, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Pokrycia powłok galwanizacyjnych. Wykształcenie zawodowe, możliwość przyuczenia do wykonywania zawodu galwanizera.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GALWANIZER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kobyłka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kobyłka

Zawód: galwanizer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "HURT-DETAL" BALIŃSKI RYSZARD

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Kobyłka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kobyłka

Ulica pracodawcy: Nadmeńska

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Zawód wykonywany przez pracownika: galwanizer

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.12.2015

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

wykształcenie średnie ogólne, staz pracy 2 lata, montaż fasad, czytanie rysunków, uporządkować teren budowy,
Ivan Lesiv POMOC PL - 2016-08-23 - Nadma (mazowieckie)

POMOCNIK CUKIERNIKA - od 1 850 PLN

Produkcja wyrobów cukierniczych, praca przy linii produkcyjnej. Wykształcenie zawodowe cukiernicze, mile widziane doświadczenie pracy w branży cukierniczej lub spożywczej.
TORINO SP. Z O.O. - 2016-05-19 - Marki (mazowieckie)

POMOCNIK ELEKTROMONTERA - do 925 PLN

wykształcenie średnie techniczne, staż pracy 1 rok, układanie tras kablowych, montaż urządzeń, serwis urządzeń,
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Tłuszcz (mazowieckie)

KASJER- SPRZEDAWCA - od 2 254 PLN

Obsługa terminala kart płatniczych, obsługa terminala kolektury lotto, wykładanie towaru, dbanie o czystość w sklepie i na jego obrębie.
Sklep Spożywczo Przemysłowy "ELMIR" - 2016-06-06 - Wola Rasztowska (mazowieckie)

SEGREGOWANIE WYROBU NA DZIALE PRODUKCJI WŁOSIA. - do 1 850 PLN

Segregowanie wyrobu na dziale produkcji włosia. Mile widziane doświadczenie zawodowe.
AGD Pasterski Sp. J. - 2016-03-31 - Kobyłka (mazowieckie)

ROBOTNIK DROGOWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Kobyłka (mazowieckie)

GLAZURNIK - do 1 500 PLN

Układanie glazury i terakoty. Doświadczenie zawodowe 2 lata.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Zielonka (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI WENTYLACJI MECHANICZNEJ - od 1 850 PLN

Montaż - izolacja kanałów i urzadzeń wentylacyjnych oraz dorabianie kształtek
F.S.B. Jarosław Natkaniec - 2016-10-03 - Słupno (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI WIETNAMSKIEJ - od 1 500 PLN

Przygotowywanie dań kuchni wietnamskiej
EUROWIOSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-17 - Wołomin (mazowieckie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 1 850 PLN

Sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Ząbki (mazowieckie)

KSIĘGOWY (N) - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Wołomin (mazowieckie)

OSOBA DO PAKOWANIA I WAŻENIA CIAST - od 1 850 PLN

Pakowanie wyprodukowanych ciast oraz ciastek i ważenie ich.
Wypiek i Sprzedaż Ciast Domowych.Dariusz Balcer - 2017-01-11 - Kuligów (mazowieckie)

PROGRAMISTA APLIKACJI - od 1 850 PLN

Umiejętność napisania kodu dla klientów firmy, znajomość BiTRIX w języku rosyjskim
PANYCH Sp. z o.o. - 2016-10-21 - Ząbki (mazowieckie)

MONTER - ELEKTRYK - od 950 PLN

montaż instalacji elektrycznej, montaż, puszek oraz osprzętu, montaż oświetleń,
kontakt przez PUP - 2016-08-20 - Zielonka (mazowieckie)

WOŹNY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Marki (mazowieckie)

GALWANIZER - do 3 000 PLN

Cynkowanie, niklowanie, chromowanie. Kontakt kandydatów z pracodawca telefoniczny: 502-441-825 lub elektroniczny: mariuszandex (at) op.plMiejsce pracy: Zajączków. Dowóz z wrocławia.Oferta znajdue się w sali: F, B,
ANDRZEJ WĘGRZYN P.P.U.H. "ANDEX" - 2016-07-06 - Pęgów (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2015-11-13 - Wołomin (mazowieckie)

GALWANIZER - od 2 300 PLN

Galwanizer,OBSŁUGA URZĄDZEŃ (LINIA AUTOMATYCZNA, LINIA PÓŁAUTOMATYCZNA, NEUTRALIZACJA ŚCIEKÓW, LINIE RĘCZNE) PRACE ZWIĄZANE Z PROCESAMI GALWANIZACJI KONTROLOWANIE, MONITOROWANIE PROCESÓW GALWANIZACJI PRZEKAZYWANIE GOTOWYCH ELEMENTÓW DO DALSZYCH PROCESÓW, praca Nekla, dwie zmiany, umowa o pracę
Alligator Polska Sp. z o.o. - 2016-04-28 - Nekla (wielkopolskie)

KURIER - od 1 300 PLN

Planowanie rozkładu dnia w zakresie kolejności doręczania przesyłek, odbieranie przesyłek z punktów dystrybucji, transportowanie przesyłek, dostarczanie przesyłek do odbiorców na wyznaczonym terenie, naliczanie opłat za usługi klientowi, wystawianie dokumentów przewozowych, pozyskiwanie informacji o harmonogramach podstawień pojazdów i godzinach pracy klientów, wykorzystywanie map i urządzeń elektronicznych (skanery, komputer, GPS), określanie potrzeb klienta w zakresie usług kurierskich, rozliczanie z przyjętych i wydanych przesyłek, dokumentów i należności, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż., ergonomii i ochrony środowiska,
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Duczki (mazowieckie)

POMOC CUKIERNIKA - od 2 000 PLN

wg stanowiska
Piekarnia -OLEŃKA - 2016-03-16 - Zagościniec (mazowieckie)

SPRZEDAWCA-KASJER - do 2 000 PLN

wykształcenie zawodowe, obsługa kasy fiskalnej, rozkładanie towaru na półki, utrzymanie porządku,
AGNIESZKA FIEDLER - 2016-09-12 - Zielonka (mazowieckie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - 2 500 - 3 600 PLN

Przyjmowanie narzędzi, rozwożenie towaru po punktach detalicznych samochodem dostawczym.
AWAR WARDAK - Spółka Jawna - 2016-04-01 - Radzymin (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - do 1 850 PLN

Przygotowanie pojazdów do przeglądu, naprawa, kontrola i usuwanie usterek. Mycie,czyszczenie części pojazdów. Wykształcenie średnie. Doświadczenie zawodowe 5 lat. Prawo jazdy kat. B.
REN-TRANS USŁUGI TRANSPORTOWE STĘPIEŃ MARIUSZ - 2016-04-18 - Duczki (mazowieckie)

CUKIERNIK - do 1 850 PLN

praca przy produkcji ciast i ciasteczek
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Nowe Załubice (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 750 PLN

wykształcenie zawodowe o kierunku handlowiec, staż pracy min. 2 lata w handlu, biegła znajomość języka tureckiego i kurdyjskiego, znajomość rynku niemieckiego hurtowniw z jedzeniem tureckim i rynku samochodowego, sprowadzanie z NIemiec jedzenia pochodzenie tureckiego, samochodów z rynku niemieckiego, kontakt z osobami pochodzenia niemieckiego, kurdyjskiego, znajomość języa potrzebna do porozumiewania się z właścicielem,
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Ząbki (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 100 PLN

wykształcenie średnie ogólnokształcące, biegła znajomość języka rosyjskiego lub chińskiego, umiejętność obsługi pakietu office, osoba odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych kontrahentów w szczególności firm zarejestrowanych w Polsce z kapitałem zagranicznym (rosyjskim, chińskim),
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Marki (mazowieckie)

PRACOWNIK BACK OFFICE - od 1 900 PLN

Przygotowywanie materiałów, drukowanie, bindowanie, skanowanie, wsparcie działań biura
Mateusz Dąbrowski 4 GROW - 2016-11-16 - Ossów (mazowieckie)

wyksztalcenie zawodowe lub średnie, czynności związane ze stanowiskiem kasjer-sprzedawca
Sklep Wielobranzowy "MARCINEK" Dariusz Mościcki - 2016-06-22 - Kobyłka (mazowieckie)

GALWANIZER - od 1 950 PLN

Obsługa komputera. Wykonywanie czynności zgodnie z instrukcjami technologicznymi. Kontrola jakości detali. Pakowanie detali.
Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. - 2016-01-04 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

Wybierz miejscowość