Praca FRYZJERKA DAMSKO-MĘSKA (267 I) Otwock kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJERKA DAMSKO-MĘSKA (267 I)

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Oferta prac interwencyjnych.Wszystko z zakresu fryzjerstwa damskiego i męskiego

Data publikacji: 2016-10-06

Lokalizacja: Otwock (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Otwock, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Oferta prac interwencyjnych.Wszystko z zakresu fryzjerstwa damskiego i męskiego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJERKA DAMSKO-MĘSKA (267 I)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Otwock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: otwocki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 13.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Adres pracodawcy:
Górna 11, 05-400 Otwock, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: otwocki

Gmina pracodawcy: Otwock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Otwock

Ulica pracodawcy: Górna

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 3 000 PLN

Prowadzenie sklepu internetowego, nadzór nad procesem wysyłek
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

WOŹNA - od 1 850 PLN

BRAK WYMAGAŃ
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

przygotowywanie napoi i potraw oraz serwowanie klientom, obsługa urządzeń gastronomicznych
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Domaszewnica (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

1. Dystrybuowanie posiłków.2. Wykonywanie czynności pomocniczych w kuchni.3. Wydawanie i sprzedaż posiłków w stołówce.4. Utrzymanie porządku w pomieszczeniach kuchennych, na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Łęczyca (łódzkie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

Przygotowanie obiektu do produkcji, usprzątnięcie, budowlanka, inne prace związane z przygotowaniem budowy
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Kraków (małopolskie)

POZOSTALI OPIEKUNOWIE DZIECIĘCY - do 1 850 PLN

opieka nad dziećmi dojeżdżającymi do szkół, pomoc w przygotowywaniu posiłków, pomoc w świetlicy szkolnej
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Świętajno (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR OBRZYNARKI DO DREWNA - od 1 750 PLN

obsługa maszynyny i jej konserwacja
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Płoskinia (warmińsko-mazurskie)

291S - PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ - 2 000 - 2 500 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Wielogóra (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace remontowe, porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Witnica (lubuskie)

TECHNIK ORGANIZACJI PRODUKCJI - od 2 000 PLN

TECHNIK ORGANIZACJI PRODUKCJI
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg.programu
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

STAŻ POW. 30
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Gołańcz (wielkopolskie)

WEDŁUG PROGRAMU STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

MENAGER-KIEROWNIK SALI - od 1 860 PLN

organizacja i zarządzanie salą
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Poręba Żegoty (małopolskie)

RECEPCJONISTA, ART. 150F - od 1 850 PLN

wz
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA KAT C - od 13 PLN

prowadzenie pojazdu oraz nadzór nad załadunkiem i rozładunkien - praca przy budowie drogi
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Nowy Janków (mazowieckie)

SPAWACZ METODĄ MAG (132OP) - 1 850 - 2 000 PLN

Spawanie elementów meblowych i urządzeń sanitarnych
TYNK - MAR S.C. - 2016-02-26 - Zakręt (mazowieckie)

MUZEALNIK - 997,4 PLN

pomoc przy organizacji imprez kulturalnych, wystaw czasowych, spotkań
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Ustroń (śląskie)

PRACOWNI FIZYCZNY ( OBSŁUGA MASZYNY DO DREWNA ) - do 2 000 PLN

obsługa maszyny do drewna
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Iława (warmińsko-mazurskie)

PRACE POMOCNICZE NA PRODUKCJI - do 13 PLN

Wykształcenie: brak wymagań, doświadczenie: mile widziane; zdolności manualne; chęci do pracy, sumienność; zakres obowiązków: prace pomocnicze na produkcji; umowa zlecenie; miejsce pracy: Gliwice, KSSE Plastic Omnium; oferta także dla osób z orzeczonym st. niepełnosprawności;
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA X 1 - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Czernikowo (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK SZKLARNIOWY - od 2 000 PLN

Pomoc przy uprawie roslin ozdobnych, głównie muchlenbeckia, przeprowadzanie prac pielęgnacyjnych roslin, zrywanie, zbieranie, sortowanie roślin.Umowa zlecenie na okres 3 lat.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Łódź (łódzkie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI (STAŻ) - 997,4 PLN

Asystent do spraw księgowości (staż)
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Tychy (śląskie)

KOSMETYCZKA - od 2 000 PLN

manicure, pedicure, pielęgnacja twarzy, obsługa recepcji
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Częstochowa (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 2 000 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Lębork (pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

Pracownik administracyjny
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

SPECJALISTA DS. INWENTARYZACJI BUDOWLANYCH/DOPOSAŻENIE/16/8349 - od 2 000 PLN

wykonywanie inwentaryzacji budowlanych, koordynowanie przygotowywania audytów ubezpieczeniowych
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KELNER (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - 51D - od 1 850 PLN

zgodnie z umową
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Świdnica (dolnośląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, obrót pieniędzmi, rozliczanie pieniędzy, zamawianie towarów w języku chińskim, składanie raportów, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Jabłonowo (mazowieckie)