Praca FRYZJER Tarnowskie Góry kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
wykonywanie usług fryzjerskich damsko-męskich, strzyżenie, modelowanie

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnowskie Góry

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnogórski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

warunkiPracyIPlacy_typPzd: (przyuczenie do pracy dorosłych)

Data zakończenia pracy: 19.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Towarowa 1, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv; skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: tarnogórski

Gmina pracodawcy: Tarnowskie Góry

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnowskie Góry

Ulica pracodawcy: Towarowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: FRYZJERSTWO I POZOSTAŁE ZABIEGI KOSMETYCZNE

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (przygotowanie zawodowe dorosłych)

Typ oferowanej pracy: Przyg. zaw. dorosłych

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Cieszyn (śląskie)

916S - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż, układanie w ladzie, krojenie ryb, sprzedaż serów
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Radom (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

942U - KIEROWCA MECHANIK - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Dąbrówka Nagórna (mazowieckie)

OPERATOR CNC - od 1 850 PLN

czynności produkcyjne, obsługa maszyn CNC, dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Jaworzno (śląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-09-13 - Tarnowskie Góry (śląskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 000 PLN

PP RPO
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Darłowo (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY (169Y) - od 1 850 PLN

Roboty publiczne, Rez.art.49)Prace porządkowe na terenie zakładu pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Otwock (mazowieckie)

PROGRAMISTA BAZ DANYCH ORACLE - od 14 000 PLN

Prace programistyczne nad narzędziami finansowymi ( platform on-line, aplikacje webowe )
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR STRUGARKI DO DREWNA - od 1 850 PLN

Operator strugarki do drewna - obsługa urządzenia strugającego listwy drewniane. Pracodawca gwarantuje przyuczenie do obsługi strugarki.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Paszyn (małopolskie)

INŻYNIER MECHANIK (KONSTRUKTOR) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Krosno (podkarpackie)

WYDAWCA POSIŁKÓW - od 1 750 PLN

roznoszenie, wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ - od 2 500 PLN

kucharz
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Stare Jabłonki (warmińsko-mazurskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

szwaczka
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

SADOWNIK - od 1 750 PLN

Pioelęgnacja drzew owocowych, zbiór oraz sortowanie i przygotowanie owoców do sprzedaży i sadzenie drzew owocowych
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Wyrzysk (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Praca fizyczna w ogodnictwie
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Mikołów (śląskie)

SPECJALISTA DS OBSŁUGI PROJEKTÓW (REF. WYNAGR. DLA OS. DO 30 R.Ż.) - od 1 850 PLN

obsługa projektów marketingowych, współpraca z klientami, dostawcami, prowadzenie korespondencji, przygotowywanie zestawień w tematach dotyczących obsługiwanych projektów
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW PŁAC I KADR - od 2 150 PLN

Obsługa kadrowa i płacowa
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Stalowa Wola (podkarpackie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane, murowanie, szalowanie szalunków, zalewanie fundamentów
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Pniewo (wielkopolskie)

STOLARZ - do 1 000 PLN

WYKONYWANIE KONSTRUKCJI DREWNIANYCH, UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA RYSUNKÓW PROJEKTOWYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA RYSUNKÓW PROEKTOWYCH, PRAWO JAZDY KAT. B, MINIMUM 5 LAT DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; PRACA W SYSTEMIE 1 ZMIANOWYM - 40 GODZIN TYGODNIOWO; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - od 1 850 PLN

wspieranie nauczyciela prowadzącego
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA KAT. B - do 1 850 PLN

rozwożenie pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Opatowiec (świętokrzyskie)

KUCHARZ - do 2 000 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Sędziszowa (dolnośląskie)

KIEROWNIK ROBÓT ELEKTRYCZNYCH - od 3 500 PLN

Branża elektryczna. Kierowanie robotami elektrycznymi, sieciowymi i liniami energetycznymi, zmysł organizacyjny i umiejetność kierowania zespołem ludzi.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Łódź (łódzkie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Organizacja pracy biura.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Stalowa Wola (podkarpackie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

Zaopatrzeniowiec
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Recz (zachodniopomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa podzespołów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Kłobuck (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)