Praca FRYZJER Pruszcz Gdański SALON FRYZJERSKI KAROLA KAROLINA KRUSZEWSKA

Plac Wolności 7C, 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Strzyżenie damsko-męskie, dziecięce, koloryzacja,upięcia, obsługa klienta.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 800 - 1 200 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: praca na dwie zmiany

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pruszcz Gdański

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gdański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pruszcz Gdański

Zawód: fryzjer*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 800 - 1 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe czeladnik, 5 lat doświadczenia zawodowego, umiejętność fryzjertwa damsko-męskiego, podstawowa znajomość języka angielskiego. Miejsce pracy: Pruszcz Gdański Osiedle Wschód. Kontakt telefoniczny: 690990439 lub osobisty: Pruszcz Gdański, Plac Wolności 7C.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: SALON FRYZJERSKI KAROLA KAROLINA KRUSZEWSKA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: gdański

Gmina pracodawcy: Pruszcz Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pruszcz Gdański

Ulica pracodawcy: Plac Wolności

Numer budynku pracodawcy: 7C

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*